Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Młoda koordynatorka ds. uchodźców z Koniakowa

Magdalena Matuszna to dwudziestoparoletnia przedsiębiorczyni z Koniakowa, która postanowiła pomóc uchodźcom wojennym. Nie tylko sama pomaga, ale również koordynuje większość działań związanych z przyjmowaniem obywateli Ukrainy na terenie Gminy Istebna, a przede wszystkim Koniakowa. Współpracuje w tym zakresie również ze Starostwem Powiatowym w Cieszynie.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-03-23 09:03:49
tom lem: ...coś się Pani Red. pomyliło, z tym " dwudziestoparoletnia przedsiębiorczyni" ;-) czyżby to zazdrość o długość rzęs lub wypominanie młodego wieku, bo Pani Magdalena nie wygląda na przedsiębiorczynię z dwudziestoparoletnim stażem. Podobno kobietom, lat lub wieku się nie wypomina.
2022-03-23 09:26:23
tom lem: ... a propos "przedsiębiorczyni i pomóc" wygląda to raczej na chęć wyciągnięcia za usługę 40 PLN/dobę, za jednego uchodźcę ;-)
2022-03-23 10:01:12
Ondraszek: Wspaniała dziewczyna. Oczywiście gmina Istebna nadal bez zmian, czyli wszystko co wygląda choćby z daleka na pozytywne i może być dobre dla kogokolwiek, obchodzi szerokim łukiem, dodatkowo przeszkadzając i utrudniając. Rozumiem, że wybory za jakiś czas, a głównym celem ich działalności, tak jak ich rządzących idoli, jest niszczenie wszystkich przejawów pozytywnych odruchów i osób pokazujących, że można być normalnym. Cóż, boją się, że ludzie dostrzegą kontrast pomiędzy ich mentalnością, a normalnym światem i ich w końcu pogonią. Ale... miałem nadzieję, że trochę dłużej wytrzymają, nie zdejmując maski i przynajmniej nie będą przeszkadzać komuś, kto chce coś zrobić dla ludzi.
2022-03-23 10:58:58
tom lem: ... no i się ostatnim wpisem wyjaśniło - każda USŁUGA też jest pomocą - 30 wyjeżdża 10 przyjeżdża lub odwrotnie - biznes się kręci i nie trzeba mieć dwudziestoletniego doświadczenia ;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: