Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Młodzież pójdzie do piwnicy

 
Młodzież ze Skoczowa doczekała się swojego miejsca w mieście. Przy samym rynku, tuż obok pawilonu handlowego otwarto Piwnicę Rozmaitości, czyli klub młodych. Piwnica czynna będzie codziennie, nawet w soboty. Niezobowiązująco można tam wpaść i pograć z kolegami w play station, piłkarzyki czy darta. Zobowiązująco można zapisać się na kursy zawodowy i koła zainteresowań. Wszystko za unijne pieniądze, jakie wywalczył Urząd Miejski w Skoczowie.
 
Projekt realizowany jest do jesieni przyszłego roku. Koordynatorzy Piwnicy zapowiadają, że będą się starać kontynuować projekt startując w kolejnym konkursie.
 
Piwnica jest czynna od poniedziałku do piątku między 13.30 – 20:30 i w soboty od 9:00 do 15:00. Już 5 lipca animatorzy z piwnicy zapraszają młodzież, która ma ochotę pobawić się w teatr na spotkanie organizacyjne grupy teatralnej „A po co”.
 
Co piątek (2,9 i 16 lipca) odbędą się też turnieje gier. Najpierw w hokeja stołowego. Za tydzień w darta i w połowie lipca w piłkarzyki. Wszystkie turnieje startują o 15:00. Najlepsi mogą wygrać aparat fotograficzny, mp3 i plecak.
 
Hanna Blokesz-Bacza
źródło: OX.PL
dodał: JB,HBB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: