Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Młodzieżowe Zawody w skokach narciarskich

We wtorek 25 stycznia 2011 na skoczniach w Goleszowie odbyły się Międzynarodowe Młodzieżowe Zawody w skokach narciarskich.
W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się Monika Luber (PKS Olimpijczyk Gilowice), Lukáš Kantor (TJ TŽ Třinec), Paweł Wąsek (LKS Olimpia Goleszów) oraz Dawid Kurek (KS Wisła Ustronianka).

Zawody były imprezą towarzyszącą 40-tej edycji 'Zjazdu Gwiaździstego', organizowanego przez władze zaolziańskiej Bystrzycy.

Wyniki:

Rocznik 1997-1998 - skocznia K-30
 

1 Lukáš Kantor TJ TŽ Třinec 237,9 pkt. 31,0 i 31,0 m
2 Dominik Kastelik PKS Olimpijczyk Gilowice 219,9 pkt. 29,0 i 30,5 m
3 Paweł Twardosz PKS Olimpijczyk Gilowice 185,1 pkt. 26,5 i 26,5 m
4 Jakub Kurek KS Wisła Ustronianka 164,3 pkt. 24,5 i 24,5 m
5 Vít Szotkowski TJ TŽ Třinec 122,1 pkt. 21,0 i 22,0 m



Rocznik 1999-2000 - skocznia K-30
 

1 Paweł Wąsek LKS Olimpia Goleszów 216,4 pkt. 28,5 i 29,5 m
2 Kacper Konior LKS Klimczok Bystra 204,3 pkt. 29,0 i 27,5 m
3 Łukasz Stawowy PKS Olimpijczyk Gilowice 202,7 pkt. 27,5 i 27,5 m
4 Robert Szymeczek TJ TŽ Třinec 200,6 pkt. 27,5 i 28,0 m
5 Piotr Kudzia LKS Klimczok Bystra 189,9 pkt. 27,0 i 27,5 m
6 Szymon Pawłowski LKS Klimczok Bystra 166,4 pkt. 24,0 i 25,5 m
7 Jarosław Krzak PKS Olimpijczyk Gilowice 156,8 pkt. 21,5 i 27,5 m
8 Roman Janik TJ TŽ Třinec 151,7 pkt. 23,5 i 22,5 m
9 Łukasz Mitręga KS Wisła Ustronianka 142,3 pkt. 22,0 i 24,5 m
10 Przemysław Kuszel KS Wisła Ustronianka 134,2 pkt. 21,0 i 21,0 m
11 Kamil Kocierz LKS Olimpia Goleszów 106,5 pkt. 20,0 i 20,0 m



Rocznik 2001-2002 - skocznia K-17
 

1 Łukasz Mitręga KS Wisła Ustronianka 216,4 pkt. 16,5 i 17,0 m
2 Szymon Jojko KS Wisła Ustronianka 201,6 pkt. 17,5 i 17,0 m
3 Patryk Wątroba PKS Olimpijczyk Gilowice 201,0 pkt. 15,5 i 16,0 m
4 Jakub Harat LKS Klimczok Bystra 194,9 pkt. 15,5 i 15,5 m
5 Marcin Małyjurek KS Wisła Ustronianka 174,9 pkt. 13,5 i 15,0 m
6 Mateusz Małyjurek KS Wisła Ustronianka 163,2 pkt. 13,0 i 14,5 m
7 Szymon Olek LKS Klimczok Bystra 162,5 pkt. 11,5 i 15,0 m
8 Arkadiusz Jojko KS Wisła Ustronianka 158,1 pkt. 13,0 i 14,0 m
9 Konrad Siwiec LKS Klimczok Bystra 146,2 pkt. 12,0 i 13,0 m



Dziewczęta - skocznia K-17
 

1 Monika Luber PKS Olimpijczyk Gilowice 181,8 pkt. 15,5 i 15,0 m
2 Paulina Twardosz PKS Olimpijczyk Gilowice 139,5 pkt. 11,0 i 13,0 m
3 Wiola Wątroba PKS Olimpijczyk Gilowice 135,4 pkt. 12,5 i 13,5 m
4 Anna Twardosz PKS Olimpijczyk Gilowice 131,7 pkt. 11,0 i 11,5 m

 

Zobacz FOTOREPORTAŻ

źródło: SRiWR Olza/ox.pl
dodał: PK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: