Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Motocykliści SCI zakończyli sezon

Wczoraj (03.10) grupa "Motocykliści i Motocyklistki z SCI" zakończyła sezon motocyklowy 2020. Dopisała pogoda, ale również frekwencja. Spotkali się na parkingu Pod Wałką w Cieszynie, a następnie motocyklowy korowód przejechał do Ustronia. Zobacz relację z tego spotkania.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-05 09:15:34
Ponury_Farmer: Motocykl kojarzył mi się zawsze z wolnością, ale w Polsce ktoś na siłę chce zrobić jakieś gangi dzikich wieprzy. Jak jechałem to zawsze sam i nie podnosiłem lewej w górę gdy mijałem kogoś innego na dwóch kółkach. Jeździłem 35 lat i niestety już musiałem zaniechać tej przyjemności, mimo iż motocykl posiadam do chwili obecnej. Choć w sumie nie żałuję, gdyż obecni motocykliści to grupa naburmuszonych chłopaczków z kryzysem wieku średniego na plastikowych albo udających klasykę sprzętach...
2020-10-05 09:54:30
666: "Motocykliści i Motocyklistki z SCI". A w jakiej konfiguracji, bo jeżeli nie 50/50 to deczko szowinistyczna organizacja, a już na pewno niezbyt postępowa ;)
2020-10-05 11:23:32
czesiohill: I całe szczęście, że zakończyli. Jak nie na Równicę, to do Centrum. Byle głośno, byle zaszpanować. A propos zdjęcia - żal patrzeć, jak kolejny zabytek Cieszyna marnieje. Teraz już chyba nie do odratowania. A miałem w ręku oryginał planów budowlanych z pomieszczeniem turbiny i lokum dla dozorcy. I pewnie p wszystko się paść.
2020-10-05 11:23:47
czesiohill: I całe szczęście, że zakończyli. Jak nie na Równicę, to do Centrum. Byle głośno, byle zaszpanować. A propos zdjęcia - żal patrzeć, jak kolejny zabytek Cieszyna marnieje. Teraz już chyba nie do odratowania. A miałem w ręku oryginał planów budowlanych z pomieszczeniem turbiny i lokum dla dozorcy. I pewnie poszło wszystko się paść.
2020-10-05 14:58:09
satrapa: Jak jo jechoł na Jandziołówke, na tej cyrwónej włewymce, to pieróństwo ci byrcało ale byrcało, jak jaśniste pieróny.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: