Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Na żywo: Arka Noego - XII Pogorskie Kolędowanie

Tegoroczną gwiazdą Pogorskiego Kolędowania będzie “Arka Noego”, zespół który powstał jeszcze w latach 90-tych ubiegłego wieku. To autorzy takich przebojów jak „Tato (Nie boję się gdy ciemno jest)” czy „Święty, święty uśmiechnięty”. Uczestnicy koncertu będą mogli usłyszeć zarówno te przeboje, jak i kolędniczy program zespołu. 12. Pogorskie Kolędowanie rozpocznie się dziś. 29 grudnia o godz. 17.00 w kościele pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Pogórzu. Podczas koncertu zostanie zebrana ofiara na rzecz zakupu sprzętu do rehabilitacji do wypożyczalni działającej przy parafii. Zapraszamy do transmisji koncertu on-line.
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-12-30 07:50:10
AntyklerForte+: Niech będzie pochwalony każdy wydojony. Biskupi już jakiś czas temu zauważyli, że nie będzie 'z tacy pałacy', więc [za unijne rzecz jasna pieniądze ] budują DPS-y, organizują "wypożyczalnie sprzętu" itp. Teraz jest dobry klimat do zarabiania na staruszkach, więc korzystając z funduszy UE, resztek darmowej siły roboczej siostrzyczek, naiwności owczarni cisną ile się da. Bóg im wypłać za tę ich troskę o nas.
2023-12-30 11:35:20
koszor: Najwięcej grzechów cudzych widzą ci, którzy sami mają nieczyste sumienie. Łatwiej oskarżyć cały otaczający świat, niż swoich grzechów się wyzbyć.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: