Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Na żywo. Konferencja na temat obostrzeń

Dzisiaj, tj. 5 lutego br., o godz. 11.00 odbędzie się konferencja prasowa Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Wiceprezesa Rady Ministrów, ministra kultury dziedzictwa narodowego i sportu Piotra Glińskiego, Wiceprezesa Rady Ministrów, ministra rozwoju, pracy i technologii Jarosława Gowina oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

Jak poinformował onet.pl, po piątkowym posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o godz. 11 zostaną przedstawione zmiany zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Wicepremier Jarosław Gowin przyznał, że od 14 lutego w ścisłym reżimie sanitarnym mogłyby zacząć działać hotele. O dzisisjeszej konferencji rano poinformował rzecznik rządu Piotr Müller. Tematem konferencji mają być zmiany zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Transmisja na żywo opublikowana zostanie poniżej:

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-02-05 11:36:10
koszor: Panie Morawiecki - jeszcze dwa tygodnie, tak? Ile razy pan to powtarzał? Nie wiem, co wam obiecano albo ile płacą, ale zhańbiliście urzędy, które piastujecie. Zaatakowaliście własny Naród - to zbrodnia gorsza od obcego najazdu. Wspólnie z rządami innych państw realizujecie plan NWO, niszcząc dorobek pokoleń i zmuszacie do eksperymentów medycznych, jakim niewątpliwie są "szczepionki". Tu, na Ziemi, jesteście ustawieni, ale Bóg was rozliczy ze wszystkiego.
2021-02-05 11:42:38
piki1969: koszor kup se koło
2021-02-05 13:43:17
luki1905: Plik1969 rozpędź się a ściana sama się znajdzie
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: