Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

O komunikacji powiatowej - rozmowa z Krzysztofem Glajcarem

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Krzysztofem Glajcarem kierownikiem biura Transportu i Organizacji Ruchu w Starostwie Powiatowym w Cieszynie. Pytamy o linię autobusową, która dowozi mieszkańców do nowej siedziby Wydziału Komunikacji, nowości komunikacyjne, wspólny bilet, komunikację w nowym roku szkolnym, a także jak usprawnić publiczny transport zbiorowy.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-06 07:25:30
Maach: Wróbelki ćwierkają, że ta darmowa linia nie ma zgód gmin przez które przejeżdża. Pada takie pytanie z ust Pani Redaktor, ale Pan Kierownik unika odpowiedzi wprost. Może redakcja pociągnie temat? I druga ciekawa kwestia: Powiat odpowiada z transport i szkolnictwo powiatowe, czyli ma wszystko w jednym ręku, a Pan Kierownik mówi, że dyrektorzy szkół nie poinformowali o terminach rozpoczęcia zajęć szkolnych? To tak jakby powiat nie panował nad koordynacją własnych zadań...
2020-10-06 09:41:39
Adelajda.Heska: Tak sobie myślę, że dyrektorzy szkół są samodzielni w wykonywaniu powierzonych im zadań związanych z procesem edukacyjnym, więc jeżeli uważają, że nie ma potrzeby informacji organu prowadzącego, to go nie informują w powyższym zakresie, przecież też od czegoś są i za coś odpowiadają. Prawda?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: