Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Oktoberfest w Ustroniu

Oktoberfest trafił do Utropka. Przez dwa weekendy w Ustroniu można było bawić się m.in. przy austriackiej muzyce i złocistym trunku. Nie brakowało bawarskich strojów oraz specjalnego menu.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-10-25 06:56:30
AntyklerForte+: Polacy są bardzo wdzięczni za Oktoberfest, w rewanżu wyślemy już niedługo Niemcom ojca Tadeusza z całym episkopatem w bonusie
2023-10-25 11:32:28
M53: Zdecydujcie się- bawarski czy austriacki, bo to jednak nie wszystko jedno. Oktoberfest to święto bawarskie (niemieckie)- dożynki bawarskie zapoczątkowane w Monachium. Dziwne są postawy ludzkie- przed Wyborami p(i)sioczono na wszystko, co niemieckie, po wyborach obchodzą niemieckie dożynki w bawarskich strojach ludowych.
2023-10-25 11:40:54
perpetua: M53 z tym "p(i)sioczono" to chyba jednak wszystko jasne i nic nie dziwi? PiS pisioczył i tyle, zaś w Ustroniu mieszkają w przeważającej większości normalni i to potwierdziły ostatnie wybory
2023-10-25 12:00:02
miriam11: Ja,ja tradycyjny Oktoberfest. Było już TRADYCYJNE winobranie jak również TRADYCYJNE zbieranie chmielu. Proponuję też zorganizować TRADYCYJNY Grindadráp. Naród głupi i durny wszystko kupi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: