Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Ornette i Papierski w Komnacie

Koronawirus nie odpuszcza, ale przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa Komnata Browaru Zamkowego w Cieszynie otwiera się muzycznie. Najbliższe dni upłyną pod znakiem nie tylko karaoke, ale również innych propozycji. O szczegółach Norman Power w materiale filmowym.

Już w najbliższy piątek (16.10) w Cieszyńskim Browarze, a dokładnie w Komnacie Browaru Zamkowego Cieszyn wystąpi Artur Papierski. Będzie to muzyczna podróż w okolice country, bluesa i rocka. Start godzina 19:00.  Z kolei w sobotę (17.10) Grzegorz Stępień muzyk zespołu “ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY” zaprasza na koncert swojego projektu Ornette. Koncert rozpocznie się o 20:00.  

 

Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do przestrzegania wszelkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących na dzień wydarzenia – maseczki, bezpieczny dystans. Ilość miejsc zgodnie z najnowszymi wytycznymi dot. organizowania imprez w przestrzeniach zamkniętych będzie ograniczona.

AKTUALIZACJA 16.10 

Uwaga! W związku z wprowadzeniem w powiecie cieszyńskim "strefy czerwonej" i obowiązującymi w związku z tym zasadami organizowania wydarzeń sobotni koncert ORNETTE zostaje ODWOŁANY! Pieniądze wpłacone na zakup biletów w serwisie kupbilecik.pl zostaną automatycznie zwrócone - informują organizatorzy.

red.

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: