Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Ostatni Cichociemny spotkał się z uczniami

Aleksander Tarnawski ostatni z żyjących Cichociemnych odwiedził wczoraj (16.11) Gminę Dębowiec. Tarnawski spotkał się przede wszystkim z najmłodszymi mieszkańcami Gminy. Odwiedził Szkołę Podstawową w Dębowcu oraz Gimnazjum.

Aleksander Tarnawski ostatni żyjący Cichociemny odwiedził wczoraj (16.11) Gminę Dębowiec. Wizyta Tarnawskiego w tym miejscu nie jest przypadkowa, bo właśnie na terenie tej Gminy miało miejsce pierwsze lądowanie Cichociemnych. Wyjatkowy gość spotkał się nie tylko z włodarzami, ale przede wszystkim z uczniami Szkoły Podstawowej w Dębowcu oraz z gimnazjalistami.

 

MSZ

Film nie działa/zacina się? Zobacz w serwisie Youtube>>>

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-11-17 21:50:35
Przepierón: Niech nie jedzie do Ustronia albo Cieszyna bo tam pełno jego wrogów sie pochowało. Ci starzy komuniści są wszędzie, tylko tymczasowo mają przywdziane wdzianka łowieczek.
2016-11-18 07:45:26
butapirazol: Fajnie gościć kogoś takiego i przypominać o Cichociemnych. Dobrze też przypominać o tych, co mówi mój przedmówca, ale jest przesadą jak władze Dębowca robią z tego sztandarowy temat promujący gminę. Od pięciu, siedmiu lat dostali na tym punkcie pypcia, nie mówiąc nic, że wylądowali przez POMYŁKĘ i to machnęli się dość sporo, bo do Czechowic jest bardzo daleko. Poza tym, wylądowali poza Dębowcem, moooże na terenie wsi, ale kiedyś był to pas ziemi niczyjej, skąd bliżej im było do pierwszych domostw Dębowca, niż Ochab a nie w tym miejscu co Macierewicz w zeszłym roku przyjmował honory.
2016-11-18 10:18:51
remii: ..proszę wejść na stronę Dębowca. Na pierwszym miejscu co? wiadomo, a pozostałe banerki pod Cichociemnymi? Proszę zwrócić uwagę jak reklamuje się Gminę. Proszę nacisnąć banerek - zabytki. Co jeszcze warto w Gminie zobaczyć? Jakieś inne atrakcje? Może agroturystyki są? Hotele mamy piękne! które? Co obcy pomyśli oglądając pierwszą stronę? Mamy stawy, ścieżki rowerowe, spacerowe. Mamy czym a może i kim się chwalić( piękny hotel w byłej Spółdzielni, galerię rzeźb, modelarnię, kuźnię Jurysów w Gumnach, pasiekę w Kostkowicach i inne), dlaczego tego nie robimy? Banerki z firmami z działalnością gosp. oni też płacą podatki, zatrudniają ludzi i maja wpływ na rozwój i promocję Gminy.Jest też poniżej banerek z KGW Dębowiec (jakoś niefachowo zrobiona str.), a gdzie pozostałe KGW z terenu Gminy?! Ta strona to odzwierciedlenie rzeczywistości? mam nadzieję, że nie.
2016-11-18 11:30:41
polo: Szkoda Dworu Dębowiec, niech Gmina chociaż go reklamuje, chwali się nim! Tam jest pusto, chyli się ku upadkowi choć położony w bajkowej scenerii i w środku jest klimat.
2016-11-18 16:48:00
Herr Flick: Mam wrażenie, że BUTAPIRAZOL tutaj przez POMYŁKĘ wylądował.
2016-11-18 20:07:52
alila: Wrażenie każdy może mieć;) nawet Herr Flick. Bitapirazol prawdę tyko ci powie...on na ból głowy nawet dobry jest! On prawdę napisał. Poza tym Cichociemni jeszcze bardziej się pomylili, bo o Włoszczową chodziło a nie Czechowice. Odwieziono ich w konspiracji do Krakowa po tym obliczonym źle zrzucie. Strona Dębowca faktycznie jest prymitywna.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: