Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

OX Sonda - Waszym zdaniem...

OX Sonda - pytamy mieszkańców Cieszyna o to jak nazwać nowe rondo przy ul. Bobreckiej. Posłuchaj jakie mają pomysły.

W ostatnim czasie w Cieszynie jest dość głośno na temat nadawania nazw obiektom, ulicom, a zwłaszcza rondom. W internecie pojawiło się sporo propozycji w przypadku nazwy dla ronda przy ul. Bobreckiej. Postanowiliśmy zapytać jakie są Wasze pomysły. Macie jeszcze jakieś inne propozycje? 

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-02-08 12:11:20
mateusz81: Mamy rocznicę, więc albo rondo Niepodległości albo Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego. I tak wszyscy będą mówić na rondzie koło dworca.
2018-02-08 12:48:56
Marzanna: A ja się pytam dlaczego na ox.pl po raz kolejny jest wywoływany temat do tablicy. Proszę nie denerwować ludzi bo ich to kompletnie nie interesuje. Nawet nikt nie będzie mówił rondo koło dworca tylko będą się pytali o dworzec PKS lub PKP. Kto wymyślił nadawanie rondom nazw. Głupota ludzka nie zna granic. Widać że radni powiatowi nie mają się czym zajmować a w ogóle się pytam po co oni są żeby brać diety i być osobami publicznymi. Powiem inaczej napadało trochę śniegu a droga powiatowa 7.02.2017r na trasie Cieszyn Skoczów nie była odśnieżona w przeciwieństwie do dróg gminnych przykładem może być Gmina Dębowiec, Goleszów. To jest ważniejszy temat bo chodzi o bezpieczeństwo a nie nazewnictwo rond nikomu niepotrzebne. Myślę że ten temat zostanie zamknięty i przestanie się dawać nazwy każdemu chodnikowi przecież to głupota.
2018-02-08 14:51:25
bronek91: Proste....<br />Hrabiny Gabrieli von Thun und Hohenstein - postać apolityczna, zasłużona i przynajmniej każdemu zapadnie w pamięć....
2018-02-09 07:06:28
darhub: Rondo Piastów. Krótka, łatwa do zapamiętania nazwa z pewnością się przyjmie. Dodatkowo nazwa odnosi się do wielkiej polskiej dynasti Piastów, którzy z Cieszynem mają tak wiele wspólnego.
2018-02-09 14:24:18
krokusik: Imieniem Hrabiny Gabrieli von Thun und Hohenstein to może lepiej co innego nazwać, bo nazwa skomplikowana i za długa. Jeszcze ktoś się zagapi podczas czytania i kolizję spowoduje.
2018-02-10 15:17:51
bronek91: W sumie prowda, PO-milicja jest zdolna do każdego wyczynu;D:D:D
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: