Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Pantery straciły fotel lidera

23:30 kiedy we wszystkich halach po polskiej stronie ciemno, w Czechach tętnią one życiem. W czwartek 25 listopada w Czeskim Cieszynie kilkanaście minut przed północą, Pantery rozegrały swój kolejny mecz w Beskidzkiej Amatorskiej Lidze Hokejowej – stawką spotkania była pozycja lidera, którą nasz zespół niestety stracił.

Mimo drugiej z rzędu porażki, zawodnicy oraz trener ocenili mecz bardzo wysoko. Zabrakło trochę szczęścia a konkurentom niewątpliwie pomógł także sędzia, który nie uznał 4 gola zdobytego przez naszych hokeistów. Zawodnicy z Hradka również pozytywnie wypowiadali się o meczu, który ich zdaniem był wyrównany i jak sami mówią, „ grało się super”.
W klasyfikacji strzelców z dorobkiem 10 bramek nadal przewodzi Wojciech Maciejczyk, który razem ze Zbigniewem Wróblem jest także na czele punktacji kanadyjskiej (17 pkt.).

Kolejny mecz w czwartek 2 grudnia o godz. 22 na lodowisku w Czeskim Cieszynie Czarne Pantery rozegrają z Buldogami. Przypomnijmy, że w pierwszym miejscu Pantery rozgromiły Czechów 10:2

Skład Czarnych Panter: Dušan Gogol / Fabian Kubik - Władysław Skrobol, Tomasz Lipka, Marek Lipka, Adrian Wójcik, Robert Marek, Marcin Słama, Zbigniew Półtorak, Janusz Chrapek, Rafał Wawrzyczek, Mirosław Przywara, Artur Janik, Zbigniew Wróbel, Łukasz Białończyk, Wojciech Maciejczyk, Krzysztof Staniek, Jacek Holeksa, Mariusz Wałęga, Mateusz Dudkiewicz

Zobacz fotoreportaż>>>

Tabela:

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: