Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend (wideo)

Mecz pomiędzy Błyskawicą Drogomyśl, która zajmuje jedno z czołowych miejsc w tabeli ligi okręgowej a Sokołem Zabrzeg, który jest pewnym spadkowiczem zapowiadał to, że w tym meczu zobaczymy sporą ilość bramek. Gospodarze szybko strzelili pierwszego gola  jednak przez  całą pierwszą połowę, mimo iż Błyskawica  przeważała, nie potrafiła wykorzystać szans, które stwarzali jej zawodnicy. Dużo lepiej było już w drugiej części spotkania, w której styl gry uległ zmianie, jednak czy to wystarczy by za tydzień podjąć równorzędną walkę z liderem?

Zobacz fotoreportaż LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Sokół Zabrzeg - 5:0>>>


Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2010/2011
Kolejka:XXIII 30.04 - 01.05.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Wisła Ustronianka 23 51 56:18 9-1-1 (30:9) 7-2-3 (26:9)
2 TS Czarni-Góral Żywiec 23 51 52:16 8-2-1 (33:7) 8-1-3 (19:9)
3 LKS Drzewiarz Jasienica 23 50 50:18 8-2-1 (25:7) 7-3-2 (25:11)
4 LKS Błyskawica Drogomyśl 23 43 50:37 8-2-2 (26:16) 5-2-4 (24:21)
5 TS Koszarawa Żywiec 23 40 41:22 8-2-2 (28:6) 3-2-5 (13:16)
6 LKS Tempo Puńców 23 40 40:27 6-3-2 (22:11) 6-1-5 (18:16)
7 KS Spójnia Landek 23 37 52:38 8-2-2 (32:14) 3-2-6 (20:24)
8 RKS Cukrownik Chybie 23 33 35:32 5-4-2 (18:13) 4-2-6 (17:19)
9 LKS Radziechowy 23 33 33:33 6-1-6 (21:19) 3-5-2 (12:14)
10 LKS Pasjonat Dankowice 23 31 34:35 5-2-3 (13:10) 4-2-7 (21:25)
11 GKS Morcinek Kaczyce 23 25 34:49 3-3-6 (15:22) 4-1-6 (19:27)
12 LKS Wisła Strumień 23 23 37:39 3-2-7 (25:20) 3-3-5 (12:19)
13 LKS Skrzyczne Lipowa 23 23 30:48 4-1-6 (14:20) 3-1-8 (14:28)
14 LKS Bestwina 23 19 22:30 3-4-5 (16:14) 1-3-7 (6:16)
15 KS Halny Kalna 23 19 26:64 3-1-9 (13:37) 2-3-6 (13:27)
16 LKS Sokół Zabrzeg 23 1 10:96 0-1-10 (9:35) 0-0-12 (1:61)



Ostatnia kolejka (XXIII) - 30.04 - 01.05.2011
GKS Morcinek Kaczyce - RKS Cukrownik Chybie - 2:1
LKS Wisła Strumień - LKS Tempo Puńców - 1:2
KS Spójnia Landek - LKS Skrzyczne Lipowa - 3:0
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Sokół Zabrzeg - 5:0
KS Wisła Ustronianka - TS Koszarawa Żywiec - 1:0
LKS Radziechowy - TS Czarni-Góral Żywiec - 0:2
KS Halny Kalna - LKS Pasjonat Dankowice - 1:4
LKS Bestwina - LKS Drzewiarz Jasienica - 0:3

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2010/2011
Kolejka:XVII 30.04 - 01.05.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KP Beskid 09 Skoczów 18 43 46:19 8-1-0 (22:4) 6-0-3 (24:15)
2 LKS Pogórze 18 37 32:21 7-2-0 (18:7) 4-2-3 (14:14)
3 TS Mieszko-Piast Cieszyn 18 36 30:16 4-3-2 (12:9) 6-3-0 (18:7)
4 LKS 99 Pruchna 18 36 31:23 9-0-0 (22:11) 2-3-4 (9:12)
5 KS Nierodzim 18 31 27:19 4-3-2 (15:13) 5-1-3 (12:6)
6 KS Kuźnia Ustroń 18 24 23:20 5-1-3 (17:10) 2-2-5 (5:10)
7 LKS Zryw Bąków 18 21 23:36 5-2-2 (18:17) 1-1-7 (5:19)
8 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 18 20 27:31 5-1-4 (21:16) 0-4-4 (6:15)
9 LKS Orzeł Zabłocie 18 20 26:43 4-0-5 (13:24) 2-2-5 (13:19)
10 LKS Spójnia Górki Wielkie 18 19 32:35 3-3-3 (12:11) 2-1-6 (20:24)
11 KKS Spójnia Zebrzydowice 18 18 32:37 4-2-3 (17:13) 1-1-7 (15:24)
12 LKS Strażak Dębowiec 18 17 22:27 1-4-4 (12:15) 3-1-5 (10:12)
12 LKS Beskid Brenna 18 17 20:30 2-3-4 (8:12) 2-2-5 (12:18)
14 LKS Victoria Hażlach 18 15 23:37 4-0-5 (14:17) 1-0-8 (9:20)



Ostatnia kolejka (XVIII) - 30.04 - 01.05.2011
LKS Victoria Hażlach - KKS Spójnia Zebrzydowice - 2:3
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 4:0
KS Nierodzim - LKS 99 Pruchna - 1:1
LKS Beskid Brenna - LKS Zryw Bąków - 0:2
LKS Pogórze - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 1:1
LKS Strażak Dębowiec - KS Kuźnia Ustroń - 0:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:9

Następna kolejka (XIX) - 03.05.2011, godz. 13:00
LKS Zryw Bąków - KP Beskid 09 Skoczów
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Spójnia Górki Wielkie
LKS Strażak Dębowiec - LKS Orzeł Zabłocie
KS Kuźnia Ustroń - LKS Victoria Hażlach
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim
LKS 99 Pruchna - LKS Pogórze
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Beskid Brenna

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2010/2011
Kolejka:XVIII 30.04 - 01.05.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Lutnia Zamarski 18 50 72:17 9-0-0 (36:10) 7-2-0 (36:7)
2 LKS Strażak Pielgrzymowice 18 43 66:25 7-1-1 (37:11) 7-0-2 (29:14)
3 ZKS Polifarb Cieszyn 18 40 54:24 9-0-0 (34:8) 3-4-2 (20:16)
4 LKS Ochaby 96 18 37 60:34 8-0-1 (40:12) 4-1-4 (20:22)
5 LKS Wyzwolenie Simoradz 18 33 42:24 5-2-2 (23:13) 5-1-3 (19:11)
6 KP Trójwieś Istebna 18 27 45:39 4-3-2 (30:18) 3-3-3 (15:21)
7 LKS Goleszów 18 26 41:38 6-1-2 (25:12) 2-1-6 (16:26)
8 LKS Olza Pogwizdów 18 23 39:46 3-1-5 (17:23) 4-1-4 (22:23)
9 LKS Wiślica 18 23 32:45 4-1-4 (19:24) 3-1-5 (13:21)
10 LKS Kończyce Małe 18 18 29:32 3-2-4 (7:9) 2-1-6 (22:23)
11 LKS Iskra Iskrzyczyn 18 18 30:38 4-2-3 (18:15) 1-1-7 (12:23)
12 LKS Błękitni Pierściec 18 11 22:57 2-2-5 (13:30) 1-0-8 (9:27)
13 LKS Rudnik 18 7 22:55 1-1-6 (12:21) 1-0-9 (10:34)
14 MKS Promyk Golasowice 18 6 18:98 2-0-7 (10:40) 0-0-9 (8:58)



Ostatnia kolejka (XVIII) - 30.04 - 01.05.2011
LKS Goleszów - LKS Lutnia Zamarski - 0:2
LKS Wiślica - LKS Kończyce Małe - 1:5
LKS Rudnik - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:2
LKS Błękitni Pierściec - MKS Promyk Golasowice - 2:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - ZKS Polifarb Cieszyn - 1:5
LKS Olza Pogwizdów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:5
KP Trójwieś Istebna - LKS Ochaby 96 - 1:1

Następna kolejka (XIX) - 03.05.2011, godz. 16:00
LKS Lutnia Zamarski - LKS Błękitni Pierściec (godz. 11:00)
LKS Ochaby 96 - LKS Olza Pogwizdów
LKS Strażak Pielgrzymowice - ZKS Polifarb Cieszyn
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wiślica
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów
MKS Promyk Golasowice - KP Trójwieś Istebna

Tabele i wyniki pochodzą z serwisu sport.olza.pl


źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: