Piłkarski weekend (wideo)
Rozgrywki piłkarskie wchodzą w decydującą fazę. Zacięte mecze toczą się nie tylko w czole tabeli ale także na jej końcu, gdzie kilka drużyn walczy o utrzymanie w lidze. W XVI kolejce ligi okręgowej bardzo nerwowo było na stadionie w Strumieniu, gdzie gospodarz LKS Wisła Strumień podejmował - KS Spójnia Landek.
Czytaj informację przesłaną na kontakt24.ox.pl [KLIKNIJ>>>]
Pozostałe wyniki:
• Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2010/2011 •
Kolejka:XXVI 20-22.05.2011
. | . | m | pkt | bramki | u siebie | na wyjeździe |
1 | KS Wisła Ustronianka | 26 | 60 | 65:20 | 11-1-1 (37:10) | 8-2-3 (28:10) |
2 | LKS Drzewiarz Jasienica | 26 | 59 | 62:20 | 10-2-1 (35:9) | 8-3-2 (27:11) |
3 | TS Czarni-Góral Żywiec | 26 | 56 | 58:20 | 9-3-1 (39:11) | 8-2-3 (19:9) |
4 | LKS Błyskawica Drogomyśl | 26 | 49 | 62:41 | 9-2-2 (33:17) | 6-2-5 (29:24) |
5 | KS Spójnia Landek | 26 | 46 | 60:41 | 9-2-2 (35:15) | 5-2-6 (25:26) |
6 | LKS Tempo Puńców | 26 | 46 | 47:31 | 8-3-2 (28:12) | 6-1-6 (19:19) |
7 | TS Koszarawa Żywiec | 26 | 43 | 46:29 | 9-2-2 (30:7) | 3-2-7 (16:22) |
8 | LKS Radziechowy | 26 | 39 | 41:38 | 6-1-7 (21:21) | 5-5-2 (20:17) |
9 | RKS Cukrownik Chybie | 26 | 34 | 37:41 | 5-5-3 (19:15) | 4-2-7 (18:26) |
10 | LKS Pasjonat Dankowice | 26 | 31 | 36:44 | 5-2-5 (14:17) | 4-2-8 (22:27) |
11 | GKS Morcinek Kaczyce | 26 | 28 | 41:57 | 4-3-6 (21:23) | 4-1-8 (20:34) |
12 | LKS Wisła Strumień | 26 | 27 | 42:43 | 3-2-8 (26:22) | 4-4-5 (16:21) |
13 | LKS Skrzyczne Lipowa | 25 | 26 | 34:57 | 5-1-6 (17:22) | 3-1-9 (15:35) |
14 | LKS Bestwina | 25 | 22 | 26:33 | 3-4-6 (17:16) | 2-3-7 (9:17) |
15 | KS Halny Kalna | 26 | 19 | 28:73 | 3-1-10 (13:39) | 2-3-8 (15:34) |
16 | LKS Sokół Zabrzeg | 26 | 1 | 14:111 | 0-1-12 (12:44) | 0-0-13 (2:67) |
Ostatnia kolejka (XXVI) - 20-22.05.2011
LKS Drzewiarz Jasienica - RKS Cukrownik Chybie - 7:1
LKS Wisła Strumień - KS Spójnia Landek - 1:2
KS Wisła Ustronianka - GKS Morcinek Kaczyce - 4:0
LKS Tempo Puńców - TS Koszarawa Żywiec - 3:1
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Błyskawica Drogomyśl - 0:4
TS Czarni-Góral Żywiec - KS Halny Kalna - 4:2
LKS Sokół Zabrzeg - LKS Radziechowy - 2:6
LKS Skrzyczne Lipowa - LKS Bestwina - przerwany (przełożony)
Następna kolejka (XXVII) - 26 i 28-29.05.2011, godz. 17:00
26.05.2011 - czwartek
LKS Radziechowy - KS Wisła Ustronianka (godz. 18:00)
28.05.2011 - sobota
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Tempo Puńców
RKS Cukrownik Chybie - LKS Sokół Zabrzeg
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Skrzyczne Lipowa
LKS Drzewiarz Jasienica - TS Czarni-Góral Żywiec
TS Koszarawa Żywiec - LKS Wisła Strumień
29.05.2011 - niedziela
KS Spójnia Landek - KS Halny Kalna
LKS Bestwina - LKS Pasjonat Dankowice (godz. 11:00)
• Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2010/2011 •
Kolejka:XXII 21-22.05.2011
. | . | m | pkt | bramki | u siebie | na wyjeździe |
1 | KP Beskid 09 Skoczów | 22 | 55 | 60:20 | 10-1-0 (31:5) | 8-0-3 (29:15) |
2 | LKS Pogórze | 22 | 46 | 44:27 | 9-2-0 (26:11) | 5-2-4 (18:16) |
3 | TS Mieszko-Piast Cieszyn | 22 | 39 | 35:26 | 4-5-2 (15:12) | 6-4-1 (20:14) |
4 | KS Nierodzim | 22 | 38 | 45:25 | 4-4-3 (17:16) | 7-1-3 (28:9) |
5 | LKS 99 Pruchna | 22 | 36 | 32:36 | 9-0-2 (22:16) | 2-3-6 (10:20) |
6 | LKS Spójnia Górki Wielkie | 22 | 29 | 49:42 | 5-3-3 (27:17) | 3-2-6 (22:25) |
7 | KS Kuźnia Ustroń | 22 | 28 | 26:25 | 6-1-4 (20:13) | 2-3-6 (6:12) |
8 | LKS Błyskawica Kończyce Wielkie | 22 | 27 | 35:37 | 5-1-5 (20:16) | 2-5-4 (15:21) |
9 | LKS Victoria Hażlach | 22 | 27 | 35:41 | 6-0-5 (21:18) | 3-0-8 (14:23) |
10 | LKS Beskid Brenna | 22 | 24 | 25:39 | 4-3-4 (11:12) | 2-3-6 (14:27) |
11 | LKS Orzeł Zabłocie | 22 | 23 | 40:52 | 5-0-6 (25:28) | 2-2-7 (15:24) |
12 | KKS Spójnia Zebrzydowice | 22 | 21 | 46:57 | 5-2-4 (27:23) | 1-1-9 (19:34) |
13 | LKS Zryw Bąków | 22 | 21 | 29:59 | 5-2-4 (19:22) | 1-1-9 (10:37) |
14 | LKS Strażak Dębowiec | 22 | 20 | 26:41 | 2-4-5 (15:22) | 3-1-7 (11:19) |
Ostatnia kolejka (XXII) - 21-22.05.2011
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 2:2
KP Beskid 09 Skoczów - KKS Spójnia Zebrzydowice - 4:1
LKS Beskid Brenna - KS Kuźnia Ustroń - 2:0
LKS Pogórze - LKS Strażak Dębowiec - 2:1
KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach - 2:3
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS 99 Pruchna - 7:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Zryw Bąków - 10:0
Następna kolejka (XXIII) - 28-29.05.2011, godz. 17:00
28.05.2011 - sobota
KS Kuźnia Ustroń - KP Beskid 09 Skoczów
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Spójnia Górki Wielkie
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Zryw Bąków
29.05.2011 - niedziela
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie (godz. 11:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Beskid Brenna
LKS 99 Pruchna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Victoria Hażlach - LKS Pogórze
• Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2010/2011 •
Kolejka:XXII 21-22.05.2011
. | . | m | pkt | bramki | u siebie | na wyjeździe |
1 | LKS Lutnia Zamarski | 22 | 62 | 94:20 | 11-0-0 (52:10) | 9-2-0 (42:10) |
2 | LKS Strażak Pielgrzymowice | 22 | 55 | 77:27 | 9-1-1 (43:11) | 9-0-2 (34:16) |
3 | LKS Ochaby 96 | 22 | 46 | 70:37 | 9-0-2 (45:14) | 6-1-4 (25:23) |
4 | ZKS Polifarb Cieszyn | 22 | 43 | 64:34 | 9-0-2 (37:15) | 4-4-3 (27:19) |
5 | LKS Wyzwolenie Simoradz | 22 | 42 | 53:29 | 7-2-2 (30:13) | 6-1-4 (23:16) |
6 | KP Trójwieś Istebna | 22 | 36 | 59:45 | 5-3-3 (34:22) | 5-3-3 (25:23) |
7 | LKS Goleszów | 22 | 30 | 52:47 | 7-1-3 (33:16) | 2-2-7 (19:31) |
8 | LKS Olza Pogwizdów | 22 | 29 | 48:60 | 5-1-5 (26:24) | 4-1-6 (22:36) |
9 | LKS Wiślica | 22 | 27 | 38:61 | 5-2-4 (24:28) | 3-1-7 (14:33) |
10 | LKS Kończyce Małe | 22 | 22 | 35:41 | 3-3-5 (10:13) | 3-1-7 (25:28) |
11 | LKS Iskra Iskrzyczyn | 22 | 19 | 35:47 | 4-2-5 (20:19) | 1-2-8 (15:28) |
12 | LKS Rudnik | 22 | 14 | 30:60 | 3-1-7 (19:25) | 1-1-9 (11:35) |
13 | LKS Błękitni Pierściec | 22 | 12 | 25:70 | 2-3-6 (16:34) | 1-0-10 (9:36) |
14 | MKS Promyk Golasowice | 22 | 6 | 19:121 | 2-0-9 (11:55) | 0-0-11 (8:66) |
Ostatnia kolejka (XXII) - 21-22.05.2011
LKS Goleszów - LKS Wiślica - 6:1
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Lutnia Zamarski - 2:3
LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik - 2:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - MKS Promyk Golasowice - 3:0
LKS Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe - 4:1
KP Trójwieś Istebna - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Ochaby 96 - 0:1
Następna kolejka (XXIII) - 28-29.05.2011, godz. 17:00
28.05.2011 - sobota
LKS Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Kończyce Małe - ZKS Polifarb Cieszyn
29.05.2011 - niedziela
LKS Rudnik - KP Trójwieś Istebna
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Olza Pogwizdów
LKS Lutnia Zamarski - LKS Strażak Pielgrzymowice
MKS Promyk Golasowice - LKS Ochaby 96
LKS Wiślica - LKS Błękitni Pierściec
Tabele i wyniki pochodzą z serwisu sport.olza.pl
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.