Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend (wideo)

Upalne popołudnie dało się we znaki piłkarzom okręgówki. W Kaczycach miejscowy GKS Morcinek podejmował u siebie Wisłę Strumień. Klubowi ze Strumienia niestety niezbyt się wiedzie w tym sezonie. Przed meczem w Kaczycach strumienianie na swoim koncie mieli tylko jeden punkt i zajmowali 13. miejsce w tabeli. Po wyrównanym i ciężkim meczu ana boisku w Kaczycach drużyny podzieliły się punktami.  

zobacz fotoreportaż>>>>

Pozostałe wyniki spotkań:

Piłka nożna - IV liga (Śląsk - grupa II) - 2011/12
Kolejka:IV 27-28.08.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Nadwiślan Góra 4 9 13:2 1-0-1 (3:2) 2-0-0 (10:0)
2 BTS Rekord Bielsko-Biała 4 9 10:4 1-0-1 (1:1) 2-0-0 (9:3)
2 AKS Mikołów 4 9 10:4 2-0-0 (7:1) 1-0-1 (3:3)
4 KS Wisła Ustronianka 4 9 10:8 3-0-1 (10:8) 0-0-0 (0:0)
5 LKS Czaniec 4 8 9:2 1-1-0 (5:0) 1-1-0 (4:2)
6 MKS Iskra Pszczyna 4 7 9:2 2-0-0 (9:0) 0-1-1 (0:2)
7 KS Polonia Marklowice 4 7 9:7 0-1-0 (2:2) 2-0-1 (7:5)
8 MRKS Czechowice-Dziedzice 4 7 4:4 1-1-0 (3:1) 1-0-1 (1:3)
9 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 6 10:10 0-0-2 (2:8) 2-0-0 (8:2)
10 GKS 1962 Jastrzębie 4 5 5:9 1-0-1 (3:7) 0-2-0 (2:2)
11 TS Czarni-Góral Żywiec 4 4 3:5 1-1-0 (3:1) 0-0-2 (0:4)
12 GKS Gwarek Ornontowice 4 4 5:8 1-1-0 (3:2) 0-0-2 (2:6)
13 GTS Bojszowy 4 3 5:7 1-0-1 (3:2) 0-0-2 (2:5)
14 KP Unia Racibórz 4 3 4:13 1-0-1 (3:4) 0-0-2 (1:9)
15 KS Żory 3 1 3:12 0-0-1 (2:3) 0-1-2 (1:9)
16 KS Naprzód Rydtułtowy 4 0 2:13 0-0-2 (1:8) 0-0-2 (1:5)



Ostatnia kolejka (IV) - 27-28.08.2011
GKS 1962 Jastrzębie - KP Unia Racibórz - 3:1
KS Wisła Ustronianka - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 1:4
GKS Gwarek Ornontowice - KS Polonia Marklowice - 2:1
BTS Rekord Bielsko-Biała - TS Czarni-Góral Żywiec - 1:0
GTS Bojszowy - LKS Czaniec - 0:2
KS Naprzód Rydułtowy - LKS Nadwiślan Góra - 0:4
AKS Mikołów - MRKS Czechowice-Dziedzice - 3:0
MKS Iskra Pszczyna - KS Żory - 3:0

Następna kolejka (V) - 03-04.09.2011, godz. 17:00
LKS Czaniec - GKS 1962 Jastrzębie
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Wisła Ustronianka
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Gwarek Ornontowice
LKS Nadwiślan Góra - AKS Mikołów
TS Czarni-Góral Żywiec - KS Naprzód Rydułtowy
KP Unia Racibórz - BTS Rekord Bielsko-Biała
KS Żory - GTS Bojszowy
KS Polonia Marklowice - MKS Iskra Pszczyna

Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2011/2012
Kolejka:V 27-28.08.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Drzewiarz Jasienica 5 13 15:2 1-1-0 (4:0) 3-0-0 (11:2)
2 KS Spójnia Landek 5 10 16:4 3-0-0 (14:1) 0-1-1 (2:3)
3 LKS Pasjonat Dankowice 5 10 11:6 3-0-1 (9:4) 0-1-0 (2:2)
4 TS Koszarawa Żywiec 5 10 9:4 2-0-0 (7:2) 0-1-1 (1:2)
5 KP Beskid 09 Skoczów 5 10 10:7 2-1-0 (9:3) 1-0-1 (1:4)
6 LKS Radziechowy 5 9 4:4 1-0-1 (1:1) 2-0-1 (3:3)
7 GKS Morcinek Kaczyce 4 7 8:7 1-1-0 (3:2) 1-0-1 (5:5)
8 LKS Bestwina 4 6 8:3 1-0-1 (5:1) 1-0-1 (3:2)
9 LKS Zapora Porąbka 5 6 5:12 2-0-0 (4:1) 0-0-3 (1:11)
10 LKS Tempo Puńców 5 4 10:13 1-0-0 (6:4) 0-1-3 (4:9)
11 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 4 4 4:8 1-1-0 (4:2) 0-0-2 (0:6)
12 LKS Skrzyczne Lipowa 4 3 1:10 1-0-1 (1:2) 0-0-2 (0:8)
13 LKS Błyskawica Drogomyśl 5 3 7:16 1-0-2 (3:8) 0-0-2 (4:8)
14 LKS Wisła Strumień 4 2 5:9 0-1-0 (2:2) 0-1-2 (3:7)
15 RKS Cukrownik Chybie 3 0 3:11 0-0-2 (3:7) 0-0-1 (0:4)



Ostatnia kolejka (V) - 27-28.08.2011
RKS Cukrownik Chybie - LKS Drzewiarz Jasienica - 1:2
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Wisła Strumień - 1:1
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Wilamowiczanka Wilamowice - 1:0
KS Spójnia Landek - LKS Skrzyczne Lipowa - 6:0
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Zapora Porąbka - 4:1
TS Koszarawa Żywiec - LKS Tempo Puńców - 1:0
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Radziechowy - 2:0
LKS Bestwina - pauzował

Następna kolejka (VI) - 03-04.09.2011, godz. 16:00
03.09.2011 - sobota
LKS Tempo Puńców - RKS Cukrownik Chybie
LKS Bestwina - KS Spójnia Landek
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - KP Beskid 09 Skoczów
LKS Radziechowy - TS Koszarawa Żywiec
LKS Zapora Porąbka - LKS Pasjonat Dankowice
04.09.2011 - niedziela
LKS Drzewiarz Jasienica - GKS Morcinek Kaczyce
LKS Skrzyczne Lipowa - LKS Błyskawica Drogomyśl (godz. 15:00)
LKS Wisła Strumień - pauzuje

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:IV 27-28.08.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Strażak Pielgrzymowice 4 12 13:4 2-0-0 (9:2) 2-0-0 (4:2)
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 4 12 8:1 2-0-0 (4:1) 2-0-0 (4:0)
3 LKS Spójnia Górki Wielkie 4 10 14:2 1-0-0 (6:1) 2-1-0 (8:1)
4 KS Kuźnia Ustroń 4 9 12:6 2-0-1 (9:5) 1-0-0 (3:1)
5 LKS 99 Pruchna 4 6 7:5 1-0-1 (3:1) 1-0-1 (4:4)
6 LKS Beskid Brenna 4 6 7:6 1-0-1 (4:4) 1-0-1 (3:2)
7 TS Mieszko-Piast Cieszyn 4 6 6:7 1-0-1 (2:4) 1-0-1 (4:3)
8 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 4 6 7:10 1-0-1 (2:2) 1-0-1 (5:8)
9 LKS Pogórze 4 5 11:10 1-0-1 (6:5) 0-2-0 (5:5)
10 LKS Lutnia Zamarski 4 3 7:13 1-0-2 (7:10) 0-0-1 (0:3)
11 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 4 2 5:12 0-1-0 (3:3) 0-1-2 (2:9)
12 LKS Zryw Bąków 4 1 5:8 0-1-1 (3:4) 0-0-2 (2:4)
13 LKS Orzeł Zabłocie 4 1 5:14 0-1-1 (0:3) 0-0-2 (5:11)
14 KS Nierodzim 4 1 2:11 0-1-1 (0:6) 0-0-2 (2:5)



Ostatnia kolejka (IV) - 27-28.08.2011
LKS Zryw Bąków - LKS Pogórze - 2:2
KS Nierodzim - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:0
LKS Lutnia Zamarski - LKS Beskid Brenna - 1:3
KS Kuźnia Ustroń - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 2:4
LKS 99 Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:0
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:2

Następna kolejka (V) - 03-04.09.2011, godz. 17:00
03.09.2011 - sobota
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Zryw Bąków (godz. 16:00)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - KS Nierodzim
04.09.2011 - niedziela
LKS Pogórze - LKS 99 Pruchna (godz. 11:00)
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Victoria-Polifarb Hażlach (godz. 16:00)
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Beskid Brenna
LKS Lutnia Zamarski - KS Kuźnia Ustroń
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Orzeł Zabłocie

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:II 28.08.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Olza Pogwizdów 2 6 8:0 1-0-0 (2:0) 1-0-0 (6:0)
2 LKS Goleszów 2 4 6:2 0-1-0 (1:1) 1-0-0 (5:1)
3 LKS Kończyce Małe 2 4 2:1 0-0-0 (0:0) 1-1-0 (2:1)
4 KP Trójwieś Istebna 2 3 9:1 1-0-1 (9:1) 0-0-0 (0:0)
5 LKS Wyzwolenie Simoradz 2 3 1:1 0-0-1 (0:1) 1-0-0 (1:0)
6 LKS Iskra Iskrzyczyn 2 3 3:4 1-0-0 (3:2) 0-0-1 (0:2)
7 LKS Rudnik 2 3 3:10 1-0-0 (3:1) 0-0-1 (0:9)
8 LKS Ochaby 96 1 0 2:3 0-0-0 (0:0) 0-0-1 (2:3)
9 LKS Błękitni Pierściec 1 0 1:5 0-0-1 (1:5) 0-0-0 (0:0)
10 LKS Strażak Dębowiec 2 0 1:9 0-0-1 (0:6) 0-0-1 (1:3)



Ostatnia kolejka (II) - 28.08.2011
LKS Strażak Pierściec - LKS Goleszów - 1:5
KP Trójwieś Istebna - LKS Rudnik - 9:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Kończyce Małe - 0:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Ochaby 96 - 3:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Olza Pogwizdów - 0:6

Następna kolejka (III) - 03-04.09.2011, godz. 17:00
03.09.2011 - sobota
LKS Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Pierściec
04.09.2011 - niedziela
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Dębowiec
LKS Olza Pogwizdów - KP Trójwieś Istebna
LKS Rudnik - LKS Wyzwolenie Simoradz

Tabele i wyniki pochodzą z serwisu sport.olza.pl

źródło: ox.pl/ sport.olza.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: