Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend (wideo)

Mecz uznawany za hit kolejki skoczowskiej A-Klasy z pewnością nie zawiódł kibiców. Kuźnia Ustroń, która przejechała po trzy punkty do Zebrzydowic miała ciężki orzech do zgryzienia. Lepsi jednak okazali sie gospodarze.

Zobacz fotoreportaż>>>

Pozostałem tabele i wyniki:

Piłka nożna - IV liga (Śląsk - grupa II) - 2011/12
Kolejka:VII 17.09.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 BTS Rekord Bielsko-Biała 7 15 20:6 1-0-2 (1:3) 4-0-0 (19:3)
2 LKS Czaniec 7 15 14:3 2-2-0 (8:1) 2-1-0 (6:2)
3 AKS Mikołów 7 15 14:8 3-0-0 (8:1) 2-0-2 (6:7)
4 LKS Nadwiślan Góra 7 13 19:9 2-0-2 (7:7) 2-1-0 (12:2)
5 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 13 20:14 1-1-2 (7:10) 3-0-0 (13:4)
6 MKS Iskra Pszczyna 7 12 18:6 2-1-0 (12:3) 1-2-1 (6:3)
7 MRKS Czechowice-Dziedzice 7 11 9:8 2-1-1 (6:3) 1-1-1 (3:5)
8 GKS 1962 Jastrzębie 7 11 11:12 2-0-1 (7:7) 1-2-1 (4:5)
9 TS Czarni-Góral Żywiec 7 10 9:6 3-1-0 (9:1) 0-0-3 (0:5)
10 KS Wisła Ustronianka 7 10 12:13 3-1-1 (12:10) 0-0-2 (0:3)
11 GTS Bojszowy 7 8 12:11 2-0-1 (6:2) 0-2-2 (6:9)
12 GKS Gwarek Ornontowice 7 8 8:13 1-2-0 (4:3) 1-0-3 (4:10)
13 KS Polonia Marklowice 7 7 10:17 0-1-2 (3:9) 2-0-2 (7:8)
14 KS Naprzód Rydtułtowy 7 4 6:21 1-0-2 (4:10) 0-1-3 (2:11)
15 KP Unia Racibórz 7 3 8:22 1-0-3 (5:10) 0-0-3 (3:12)
16 KS Żory 7 2 4:24 0-1-2 (3:11) 0-1-3 (1:13)



Ostatnia kolejka (VII) - 17.09.2011
KS Polonia Marklowice - GKS 1962 Jastrzębie - 1:2
TS Czarni-Góral Żywiec - KS Wisła Ustronianka - 1:0
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS Gwarek Ornontowice - 1:2
LKS Nadwiślan Góra - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 2:5
KP Unia Racibórz - AKS Mikołów - 2:3
LKS Czaniec - KS Naprzód Rydułtowy - 1:1
KS Żory - BTS Rekord Bielsko-Biała - 0:7
MKS Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy - 3:3

Następna kolejka (VIII) - 24-25.09.2011, godz. 16:00
GKS 1962 Jastrzębie - MKS Iskra Pszczyna
KS Wisła Ustronianka - KP Unia Racibórz
GKS Gwarek Ornontowice - GTS Bojszowy
BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Polonia Marklowice
KS Naprzód Rydułtowy - KS Żory
AKS Mikołów - LKS Czaniec
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - TS Czarni-Góral Żywiec
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Nadwiślan Góra

Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2011/2012
Kolejka:VIII 17-18.09.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Pasjonat Dankowice 8 19 22:10 5-0-1 (16:7) 1-1-0 (6:3)
2 LKS Radziechowy 8 18 12:4 3-0-1 (5:1) 3-0-1 (7:3)
3 LKS Drzewiarz Jasienica 7 16 16:3 1-1-1 (4:1) 4-0-0 (12:2)
4 LKS Bestwina 7 13 14:6 3-0-1 (9:2) 1-1-1 (5:4)
5 KP Beskid 09 Skoczów 8 13 15:11 3-1-0 (13:4) 1-0-3 (2:7)
6 KS Spójnia Landek 7 11 19:9 3-1-0 (17:4) 0-1-2 (2:5)
7 GKS Morcinek Kaczyce 7 11 12:11 1-2-0 (6:5) 2-0-2 (6:6)
8 LKS Tempo Puńców 8 11 16:16 3-0-0 (9:4) 0-2-3 (7:12)
9 TS Koszarawa Żywiec 8 10 10:12 2-0-1 (7:5) 0-1-3 (2:7)
10 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 7 10 9:14 3-1-0 (7:3) 0-0-3 (2:11)
11 LKS Zapora Porąbka 8 9 10:19 2-0-2 (6:8) 1-0-3 (4:11)
12 LKS Błyskawica Drogomyśl 8 8 18:23 1-1-2 (5:10) 1-1-2 (13:13)
13 RKS Cukrownik Chybie 6 3 6:17 0-0-3 (3:11) 1-0-2 (3:6)
14 LKS Skrzyczne Lipowa 7 3 5:22 1-0-2 (3:8) 0-0-4 (2:14)
15 LKS Wisła Strumień 6 2 5:12 0-1-1 (2:3) 0-1-3 (3:9)



Ostatnia kolejka (VIII) - 17-18.09.2011
KS Spójnia Landek - LKS Błyskawica Drogomyśl - 3:3
LKS Tempo Puńców - LKS Wisła Strumień - 2:0
LKS Zapora Porąbka - RKS Cukrownik Chybie - 1:3
LKS Radziechowy - GKS Morcinek Kaczyce - 1:0
LKS Bestwina - KP Beskid 09 Skoczów - 2:1
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - TS Koszarawa Żywiec - 2:1
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Skrzyczne Lipowa - 2:1
LKS Drzewiarz Jasienica - pauzował

Następna kolejka (IX) - 24-25.09.2011, godz. 16:00
24.09.2011 - sobota
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Tempo Puńców
KP Beskid 09 Skoczów - KS Spójnia Landek
RKS Cukrownik Chybie - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Zapora Porąbka
LKS Wisła Strumień - LKS Radziechowy
TS Koszarawa Żywiec - LKS Skrzyczne Lipowa
25.09.2011 - niedziela
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina
LKS Błyskawica Drogomyśl - pauzuje

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:VII 17-18.09.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KKS Spójnia Zebrzydowice 7 21 15:3 4-0-0 (9:2) 3-0-0 (6:1)
2 LKS Spójnia Górki Wielkie 7 19 26:6 3-0-0 (15:3) 3-1-0 (11:3)
3 LKS Strażak Pielgrzymowice 7 19 21:9 4-0-0 (13:3) 2-1-0 (8:6)
4 KS Kuźnia Ustroń 7 13 20:11 2-1-1 (13:9) 2-0-1 (7:2)
5 LKS Pogórze 7 10 18:14 2-1-1 (10:6) 0-3-0 (8:8)
6 LKS 99 Pruchna 7 10 14:12 1-0-2 (5:4) 2-1-1 (9:8)
7 TS Mieszko-Piast Cieszyn 7 10 10:12 1-1-1 (2:4) 1-1-2 (8:8)
8 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 7 7 12:20 1-1-1 (5:5) 1-0-3 (7:15)
9 LKS Beskid Brenna 7 6 8:12 1-0-2 (5:6) 1-0-3 (3:6)
10 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 7 6 11:17 1-1-1 (9:8) 0-2-2 (2:9)
11 LKS Zryw Bąków 7 5 8:15 0-2-1 (3:4) 1-0-3 (5:11)
12 KS Nierodzim 7 5 4:15 0-1-2 (0:9) 1-1-2 (4:6)
13 LKS Orzeł Zabłocie 7 4 10:19 0-1-2 (1:5) 1-0-3 (9:14)
14 LKS Lutnia Zamarski 7 3 10:22 1-0-5 (10:19) 0-0-1 (0:3)



Ostatnia kolejka (VII) - 17-18.09.2011
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 3:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Kuźnia Ustroń - 1:0
LKS Pogórze - LKS Beskid Brenna - 3:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Zryw Bąków - 1:2
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS 99 Pruchna - 3:4
LKS Strażak Pielgrzymowice - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 3:1
LKS Lutnia Zamarski - KS Nierodzim - 1:2

Następna kolejka (VIII) - 24-25.09.2011, godz. 16:00
24.09.2011 - sobota
KS Kuźnia Ustroń - LKS Pogórze
25.09.2011 - niedziela
KS Nierodzim - LKS Zryw Bąków (godz. 11:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Spójnia Górki Wielkie (godz. 11:00)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS 99 Pruchna - LKS Orzeł Zabłocie
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Lutnia Zamarski - LKS Strażak Pielgrzymowice

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:V 17-18.09.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Olza Pogwizdów 5 13 18:3 2-1-0 (8:3) 2-0-0 (10:0)
2 LKS Goleszów 5 13 17:4 2-1-0 (7:3) 2-0-0 (10:1)
3 LKS Kończyce Małe 5 9 6:4 1-1-0 (2:1) 1-2-0 (4:3)
4 KP Trójwieś Istebna 5 7 16:8 2-0-1 (13:3) 0-1-1 (3:5)
5 LKS Wyzwolenie Simoradz 5 7 9:10 0-1-1 (3:4) 2-0-1 (6:6)
6 LKS Ochaby 96 4 6 13:8 2-0-0 (9:1) 0-0-2 (4:7)
7 LKS Błękitni Pierściec 4 5 7:9 1-0-1 (4:6) 0-2-0 (3:3)
8 LKS Iskra Iskrzyczyn 5 4 6:11 1-1-0 (5:4) 0-0-3 (1:7)
9 LKS Rudnik 5 3 5:22 1-0-2 (4:8) 0-0-2 (1:14)
10 LKS Strażak Dębowiec 5 0 2:20 0-0-2 (0:11) 0-0-3 (2:9)



Ostatnia kolejka (V) - 17-18.09.2011
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Dębowiec - 2:1
LKS Goleszów - KP Trójwieś Istebna - 4:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:1
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 5:2
LKS Ochaby 96 - LKS Rudnik - 5:1

Następna kolejka (VI) - 25.09.2011, godz. 16:00
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błękitni Pierściec
LKS Rudnik - LKS Goleszów
LKS Olza Pogwizdów - LKS Ochaby 96
KP Trójwieś Istebna - LKS Kończyce Małe - przełożony na 23.10

Wyniki i tabele pochodzą z serwisu sport.olza.pl

źródło: ox.pl/SRiWR OLZA
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: