Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend (wyniki)

W poprzednim sezonie zespół z Zebrzydowic do ostatniej chwili walczył o utrzymanie w A-Klasie. W tym sezonie podopieczni Dariusza Owczarczyka  spisują się rewelacyjnie i wygrali przed własną publicznością piąty mecz z rzędu, tym samym w tabeli zajmują fotel wicelidera mając na swoim koncie komplet 15 punktów. 

Zobacz fotoreportaż>>>

Pozostałe wyniki i tabele:


Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2011/2012
Kolejka:VI 03-04.09.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Drzewiarz Jasienica 6 13 15:3 1-1-1 (4:1) 3-0-0 (11:2)
2 LKS Pasjonat Dankowice 6 13 15:7 3-0-1 (9:4) 1-1-0 (6:3)
3 LKS Radziechowy 6 12 7:4 2-0-1 (4:1) 2-0-1 (3:3)
4 KS Spójnia Landek 6 10 16:6 3-0-0 (14:1) 0-1-2 (2:5)
5 KP Beskid 09 Skoczów 6 10 10:8 2-1-0 (9:3) 1-0-2 (1:5)
6 GKS Morcinek Kaczyce 5 10 9:7 1-1-0 (3:2) 2-0-1 (6:5)
7 TS Koszarawa Żywiec 6 10 9:7 2-0-0 (7:2) 0-1-2 (1:5)
8 LKS Bestwina 5 9 10:3 2-0-1 (7:1) 1-0-1 (3:2)
9 LKS Tempo Puńców 6 7 11:13 2-0-0 (7:4) 0-1-3 (4:9)
10 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 5 7 5:8 2-1-0 (5:2) 0-0-2 (0:6)
11 LKS Błyskawica Drogomyśl 6 6 13:18 1-0-2 (3:8) 1-0-2 (10:10)
12 LKS Zapora Porąbka 6 6 6:16 2-0-1 (5:5) 0-0-3 (1:11)
13 LKS Skrzyczne Lipowa 5 3 3:16 1-0-2 (3:8) 0-0-2 (0:8)
14 LKS Wisła Strumień 4 2 5:9 0-1-0 (2:2) 0-1-2 (3:7)
15 RKS Cukrownik Chybie 4 0 3:12 0-0-2 (3:7) 0-0-2 (0:5)



Ostatnia kolejka (VI) - 03-04.09.2011
LKS Tempo Puńców - RKS Cukrownik Chybie - 1:0
LKS Drzewiarz Jasienica - GKS Morcinek Kaczyce - 0:1
LKS Bestwina - KS Spójnia Landek - 2:0
LKS Skrzyczne Lipowa - LKS Błyskawica Drogomyśl - 2:6
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - KP Beskid 09 Skoczów - 1:0
LKS Radziechowy - TS Koszarawa Żywiec - 3:0
LKS Zapora Porąbka - LKS Pasjonat Dankowice - 1:4
LKS Wisła Strumień - pauzował

Następna kolejka (VII) - 10-11.09.2011, godz. 16:00
10.09.2011 - sobota
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Tempo Puńców
LKS Wisła Strumień - LKS Drzewiarz Jasienica
RKS Cukrownik Chybie - LKS Radziechowy
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Bestwina
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Skrzyczne Lipowa
TS Koszarawa Żywiec - LKS Zapora Porąbka
11.09.2011 - niedziela
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
KS Spójnia Landek - pauzuje

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:V 03-04.09.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Strażak Pielgrzymowice 5 15 14:4 3-0-0 (10:2) 2-0-0 (4:2)
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 5 15 12:2 3-0-0 (8:2) 2-0-0 (4:0)
3 LKS Spójnia Górki Wielkie 5 13 20:3 2-0-0 (12:2) 2-1-0 (8:1)
4 KS Kuźnia Ustroń 5 12 16:6 2-0-1 (9:5) 2-0-0 (7:1)
5 LKS 99 Pruchna 5 7 8:6 1-0-1 (3:1) 1-1-1 (5:5)
6 TS Mieszko-Piast Cieszyn 5 7 6:7 1-1-1 (2:4) 1-0-1 (4:3)
7 LKS Pogórze 5 6 12:11 1-1-1 (7:6) 0-2-0 (5:5)
8 LKS Beskid Brenna 5 6 7:7 1-0-1 (4:4) 1-0-2 (3:3)
9 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 5 6 8:14 1-0-1 (2:2) 1-0-2 (6:12)
11 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 5 5 8:13 1-1-0 (6:4) 0-1-2 (2:9)
10 LKS Lutnia Zamarski 5 3 7:17 1-0-3 (7:14) 0-0-1 (0:3)
12 KS Nierodzim 5 2 2:11 0-1-1 (0:6) 0-1-2 (2:5)
13 LKS Zryw Bąków 5 1 6:14 0-1-1 (3:4) 0-0-3 (3:10)
14 LKS Orzeł Zabłocie 5 1 6:17 0-1-1 (0:3) 0-0-3 (6:14)



Ostatnia kolejka (V) - 03-04.09.2011
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Zryw Bąków - 6:1
TS Mieszko-Piast Cieszyn - KS Nierodzim - 0:0
LKS Pogórze - LKS 99 Pruchna - 1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 4:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Beskid Brenna - 1:0
LKS Lutnia Zamarski - KS Kuźnia Ustroń - 0:4
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Orzeł Zabłocie - 3:1

Następna kolejka (VI) - 10-11.09.2011, godz. 16:00
10.09.2011 - sobota
LKS Strażak Pielgrzymowice - KS Kuźnia Ustroń
LKS Zryw Bąków - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
11.09.2011 - niedziela
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice (godz. 11:00)
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie (godz. 11:00)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Lutnia Zamarski
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Pogórze
LKS 99 Pruchna - LKS Spójnia Górki Wielkie


Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:III 03-04.09.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Olza Pogwizdów 3 7 9:1 1-1-0 (3:1) 1-0-0 (6:0)
2 LKS Goleszów 3 7 8:2 1-1-0 (3:1) 1-0-0 (5:1)
3 LKS Wyzwolenie Simoradz 3 6 4:2 0-0-1 (0:1) 2-0-0 (4:1)
4 LKS Kończyce Małe 3 5 2:1 0-1-0 (0:0) 1-1-0 (2:1)
5 KP Trójwieś Istebna 3 4 10:2 1-0-1 (9:1) 0-1-0 (1:1)
6 LKS Ochaby 96 2 3 6:3 1-0-0 (4:0) 0-0-1 (2:3)
7 LKS Iskra Iskrzyczyn 3 3 3:6 1-0-0 (3:2) 0-0-2 (0:4)
8 LKS Rudnik 3 3 4:13 1-0-1 (4:4) 0-0-1 (0:9)
9 LKS Błękitni Pierściec 2 1 1:5 0-0-1 (1:5) 0-1-0 (0:0)
10 LKS Strażak Dębowiec 3 0 1:13 0-0-1 (0:6) 0-0-2 (1:7)



Ostatnia kolejka (III) - 03-04.09.2011
LKS Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Pierściec - 0:0
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Dębowiec - 4:0
LKS Olza Pogwizdów - KP Trójwieś Istebna - 1:1
LKS Rudnik - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:3

Następna kolejka (IV) - 11.09.2011, godz. 16:00
KP Trójwieś Istebna - LKS Ochaby 96
LKS Strażak Dębowiec - LKS Goleszów
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Kończyce Małe
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Pierściec
LKS Rudnik - LKS Olza Pogwizdów

Tabele i wyniki pochodzą z serwisu sport.olza.pl


źródło: ox.pl/SRiWR OLZA
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: