Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend (wyniki)

Kto by się spodziewał w ubiegłym sezonie, że pod koniec tegorocznej rundy jesiennej o fotel lidera skoczowskie A- klasy będą walczyć Spójnia Zebrzydowice, która jeszcze niedawno broniła się przed spadkiem oraz beniaminek LKS Strażak Pielgrzymowice. Widzowie zgromadzeni na trybunach przy ulicy Ruptawskiej w Pielgrzymowicach byli świadkami pięknego piłkarskiego widowiska. 

Zobacz fotoreportaż>>>

Pozsotałe tabele i wyniki spotkań:

Piłka nożna - IV liga (Śląsk - grupa II) - 2011/12
Kolejka:X 08-09.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Czaniec 10 22 19:4 3-2-0 (10:1) 3-2-0 (9:3)
2 BTS Rekord Bielsko-Biała 10 21 25:11 3-0-2 (5:5) 4-0-1 (20:6)
3 LKS Nadwiślan Góra 10 20 23:11 3-1-2 (10:9) 3-1-0 (13:2)
4 AKS Mikołów 10 19 23:13 4-0-1 (15:4) 2-1-2 (8:9)
5 MKS Iskra Pszczyna 10 18 24:10 3-1-0 (15:4) 2-2-2 (9:6)
6 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10 18 24:15 1-3-2 (8:11) 4-0-0 (16:4)
7 KS Wisła Ustronianka 10 16 18:16 5-1-1 (18:11) 0-0-3 (0:5)
8 TS Czarni-Góral Żywiec 10 14 13:10 4-1-0 (12:3) 0-1-4 (1:7)
9 MRKS Czechowice-Dziedzice 10 14 13:13 3-1-2 (8:5) 1-1-2 (5:8)
10 GKS 1962 Jastrzębie 8 14 12:12 3-0-1 (8:7) 1-2-1 (4:5)
11 GKS Gwarek Ornontowice 9 12 12:16 2-2-0 (7:5) 1-1-3 (5:11)
12 GTS Bojszowy 9 8 15:16 2-0-1 (6:2) 0-2-4 (9:14)
13 KS Polonia Marklowice 10 8 14:28 0-2-2 (5:11) 2-0-4 (9:17)
14 KS Naprzód Rydtułtowy 10 6 11:27 1-1-3 (7:14) 0-2-3 (4:13)
15 KS Żory 10 4 8:30 0-2-2 (5:13) 0-2-4 (3:17)
16 KP Unia Racibórz 10 3 9:31 1-0-4 (5:13) 0-0-4 (4:18)



Ostatnia kolejka (X) - 08-09.10.2011
KS Wisła Ustronianka - KS Żory - 3:1
GKS Gwarek Ornontowice - GKS 1962 Jastrzębie - przełożony
MRKS Czechowice-Dziedzice - KP Unia Racibórz - 2:1
BTS Rekord Bielsko-Biała - GTS Bojszowy - 2:1
AKS Mikołów - KS Polonia Marklowice - 7:1
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec - 1:1
KS Naprzód Rydułtowy - MKS Iskra Pszczyna - 2:3
LKS Nadwiślan Góra - TS Czarni-Góral Żywiec - 2:1

Następna kolejka (XI) - 15-16.10.2011, godz. 15:30
GKS 1962 Jastrzębie - BTS Rekord Bielsko-Biała
KS Polonia Marklowice - KS Wisła Ustronianka
TS Czarni-Góral Żywiec - GKS Gwarek Ornontowice
KP Unia Racibórz - LKS Nadwiślan Góra
LKS Czaniec - MRKS Czechowice-Dziedzice
KS Żory - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MKS Iskra Pszczyna - AKS Mikołów
GTS Bojszowy - KS Naprzód Rydułtowy

 

Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2011/2012
Kolejka:XI 08-09.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Radziechowy 11 25 16:6 4-0-1 (7:2) 4-1-1 (9:4)
2 LKS Pasjonat Dankowice 11 24 29:14 5-1-1 (18:9) 2-2-0 (11:5)
3 LKS Drzewiarz Jasienica 10 19 26:9 2-1-2 (13:5) 4-0-1 (13:4)
4 GKS Morcinek Kaczyce 10 17 27:17 3-2-0 (21:8) 2-0-3 (6:9)
5 KP Beskid 09 Skoczów 10 17 19:12 3-2-0 (13:4) 2-0-3 (6:8)
6 TS Koszarawa Żywiec 11 17 13:13 4-0-1 (10:6) 0-2-3 (2:7)
7 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 10 16 16:18 4-1-0 (10:3) 1-0-4 (6:15)
8 LKS Bestwina 10 15 17:12 3-1-1 (9:2) 1-2-2 (8:10)
9 LKS Tempo Puńców 10 15 20:18 3-1-0 (10:5) 1-2-3 (10:13)
10 KS Spójnia Landek 10 13 21:12 3-2-0 (18:5) 0-2-3 (3:7)
11 RKS Cukrownik Chybie 9 12 15:21 2-0-3 (10:14) 2-0-2 (5:7)
12 LKS Zapora Porąbka 11 9 13:39 2-0-3 (7:10) 1-0-5 (6:29)
13 LKS Błyskawica Drogomyśl 10 8 20:31 1-1-4 (7:18) 1-1-2 (13:13)
14 LKS Wisła Strumień 9 5 8:16 0-1-3 (3:6) 1-1-3 (5:10)
15 LKS Skrzyczne Lipowa 10 3 8:30 1-0-3 (4:10) 0-0-6 (4:20)



Ostatnia kolejka (XI) - 08-09.10.2011
RKS Cukrownik Chybie - LKS Bestwina - 4:1
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Pasjonat Dankowice - 1:4
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Zapora Porąbka - 8:1
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Skrzyczne Lipowa - 5:2
LKS Tempo Puńców - LKS Radziechowy - 1:1
LKS Wisła Strumień - LKS Wilamowiczanka Wilamowice - 1:2
TS Koszarawa Żywiec - KS Spójnia Landek - 2:1
KP Beskid 09 Skoczów - pauzował

Następna kolejka (XII) - 15-16.10.2011, godz. 15:00
15.10.2011 - sobota
LKS Błyskawica Drogomyśl - TS Koszarawa Żywiec
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Pasjonat Dankowice
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Drzewiarz Jasienica
LKS Bestwina - GKS Morcinek Kaczyce
LKS Zapora Porąbka - LKS Tempo Puńców
16.10.2011 - sobota
KS Spójnia Landek - RKS Cukrownik Chybie
LKS Skrzyczne Lipowa - LKS Wisła Strumień
LKS Radziechowy - pauzuje

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:X 08-09.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KKS Spójnia Zebrzydowice 10 27 21:8 5-0-0 (14:3) 4-0-1 (7:5)
2 LKS Strażak Pielgrzymowice 10 23 24:12 5-0-1 (14:4) 2-2-0 (10:8)
3 KS Kuźnia Ustroń 10 22 28:12 4-1-1 (19:10) 3-0-1 (9:2)
4 LKS Spójnia Górki Wielkie 10 20 28:12 3-0-1 (15:5) 3-2-1 (13:7)
5 LKS Pogórze 10 16 24:18 3-1-1 (13:6) 1-3-1 (11:12)
6 TS Mieszko-Piast Cieszyn 10 16 17:16 3-1-1 (9:5) 1-1-3 (8:11)
7 LKS 99 Pruchna 10 11 16:17 1-0-3 (6:6) 2-2-2 (10:11)
8 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 10 11 22:29 2-1-2 (12:11) 1-1-3 (10:18)
9 KS Nierodzim 10 11 9:17 2-1-2 (5:10) 1-1-3 (4:7)
10 LKS Beskid Brenna 9 10 13:15 2-1-2 (10:9) 1-0-3 (3:6)
11 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 9 9 16:22 1-1-1 (9:8) 1-2-3 (7:14)
12 LKS Orzeł Zabłocie 10 8 17:27 0-2-2 (4:8) 2-0-4 (13:19)
13 LKS Zryw Bąków 10 6 12:25 0-3-1 (4:5) 1-0-5 (8:20)
14 LKS Lutnia Zamarski 10 4 15:32 1-1-5 (13:21) 0-0-3 (2:11)



Ostatnia kolejka (X) - 08-09.10.2011
KS Kuźnia Ustroń - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 4:1
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Spójnia Górki Wielkie - 3:1
LKS Beskid Brenna - LKS Orzeł Zabłocie - 4:2
KS Nierodzim - LKS 99 Pruchna - 2:0
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Zryw Bąków - 6:2
LKS Lutnia Zamarski - LKS Pogórze - 2:3
LKS Strażak Pielgrzymowice - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:1

Następna kolejka (XI) - 15-16.10.2011, godz. 15:00
15.10.2011 - sobota
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Lutnia Zamarski
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim
LKS Zryw Bąków - LKS Beskid Brenna
16.10.2011 - niedziela
LKS Pogórze - LKS Strażak Pielgrzymowice (godz. 11:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - TS Mieszko-Piast Cieszyn
LKS Orzeł Zabłocie - KS Kuźnia Ustroń
LKS 99 Pruchna - LKS Victoria-Polifarb Hażlach

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:VIII 09.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Goleszów 8 22 23:5 3-1-0 (9:3) 4-0-0 (14:2)
2 LKS Olza Pogwizdów 8 19 24:7 4-1-0 (14:5) 2-0-1 (10:2)
3 LKS Wyzwolenie Simoradz 8 13 19:16 2-1-1 (13:8) 2-0-2 (6:8)
4 LKS Kończyce Małe 7 12 10:10 2-1-0 (5:3) 1-2-1 (5:7)
5 LKS Błękitni Pierściec 7 11 14:13 1-0-2 (4:7) 2-2-0 (10:6)
6 KP Trójwieś Istebna 7 10 19:11 2-0-2 (15:6) 1-1-1 (4:5)
7 LKS Iskra Iskrzyczyn 8 10 14:18 2-1-0 (7:5) 1-0-4 (7:13)
8 LKS Ochaby 96 7 9 16:11 3-0-1 (11:2) 0-0-3 (5:9)
9 LKS Rudnik 8 3 11:31 1-0-4 (7:14) 0-0-3 (3:17)
10 LKS Strażak Dębowiec 8 0 5:32 0-0-3 (1:15) 0-0-5 (4:17)



Ostatnia kolejka (VIII) - 09.10.2011
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec - 2:3
KP Trójwieś Istebna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:3
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Dębowiec - 6:1
LKS Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe - 4:1
LKS Ochaby 96 - LKS Goleszów - 0:1

Następna kolejka (IX) - 15-16.10.2011, godz. 15:00
15.10.2011 - sobota
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 96
LKS Goleszów - LKS Wyzwolenie Simoradz
16.10.2011 - niedziela
LKS Błękitni Pierściec - LKS Olza Pogwizdów (godz. 11:00)
LKS Strażak Dębowiec - KP Trójwieś Istebna
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik

Tabele i wyniki pochodzą z serwisu sport.olza.pl

źródło: ox.pl/SRiWR Olza
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: