Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend (wyniki). Grad bramek w Kaczycach

Kibice Morcinka Kaczyce, który w sobotę 16 kwietnia podejmował u siebie lidera okręgówki, TS czarnych Góral żywiec, obejrzeli kilka bramek. Wszystkie gole jednak w tym spotkaniu zdobyli zawodnicy z Żywca. Mecz do 34 minuty był wyrównany, wtedy jednak Jan Duraj strzela pierwszą bramkę i w ciągu kilku następnych minut Kaczyce tracą kolejne dwa gole. Po przerwie niewiele się zmieniło, goście wyraźnie dominowali na boisku.  W składzie GKSu brakuje kilku podstawowych zawodników, póki nie wrócą oni na boisko, trener nie widzi szans na zmianę stylu gry.

GKS Morcinek Kaczyce - TS Czarni-Góral Żywiec - 0:5

Strzelcy bramek:
0:1    34' Duraj Jan
0:2    40' Dziki Jakub
0:3    44' Szymoński Grzegorz
0:4    49' Dziki Jakub
0:5    80' Szymoński Grzegorz

Zobacz fotoreportaż>>>

Zobacz Fotoreportaż ze spotkania Wisła Strumień - LKS Skrzyczne Lipowa 5:3 (zdjęcia nadesłał: Paweł Berek )

Pozostałe wyniki i tabele:
Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2010/2011
Kolejka:XXI 16-17.04.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 TS Czarni-Góral Żywiec 21 48 50:15 8-2-0 (33:6) 7-1-3 (17:9)
2 KS Wisła Ustronianka 21 45 50:17 7-1-1 (24:8) 7-2-3 (26:9)
3 LKS Drzewiarz Jasienica 21 44 44:18 7-2-1 (22:7) 6-3-2 (22:11)
4 LKS Błyskawica Drogomyśl 21 40 45:34 7-2-2 (21:16) 5-2-3 (24:18)
5 TS Koszarawa Żywiec 21 37 38:20 8-2-2 (28:6) 3-2-4 (10:14)
6 KS Spójnia Landek 21 34 48:33 7-2-2 (29:14) 3-2-5 (19:19)
7 LKS Tempo Puńców 21 34 37:26 6-3-2 (22:11) 4-1-5 (15:15)
8 RKS Cukrownik Chybie 21 32 32:28 5-3-2 (16:11) 4-2-5 (16:17)
9 LKS Radziechowy 21 30 31:30 5-1-5 (19:16) 3-5-2 (12:14)
10 LKS Pasjonat Dankowice 21 27 29:33 5-1-3 (12:9) 3-2-7 (17:24)
11 LKS Wisła Strumień 21 22 35:36 3-2-6 (24:18) 3-2-5 (11:18)
12 GKS Morcinek Kaczyce 21 22 31:46 2-3-6 (13:21) 4-1-5 (18:25)
13 LKS Skrzyczne Lipowa 21 22 29:44 4-0-6 (13:19) 3-1-7 (14:25)
14 LKS Bestwina 21 18 20:25 3-4-4 (16:11) 1-2-7 (4:14)
15 KS Halny Kalna 21 18 24:59 3-1-7 (12:33) 2-2-6 (12:26)
16 LKS Sokół Zabrzeg 21 1 9:88 0-1-9 (8:32) 0-0-11 (1:56)



Ostatnia kolejka (XXI) - 16-17.04.2011
LKS Błyskawica Drogomyśl - RKS Cukrownik Chybie - 3:2
LKS Drzewiarz Jasienica - TS Koszarawa Żywiec - 3:1
GKS Morcinek Kaczyce - TS Czarni-Góral Żywiec - 0:5
KS Spójnia Landek - LKS Sokół Zabrzeg - 6:0
LKS Tempo Puńców - LKS Pasjonat Dankowice - 4:1
LKS Wisła Strumień - LKS Skrzyczne Lipowa - 5:3
KS Halny Kalna - KS Wisła Ustronianka - 0:8
LKS Bestwina - LKS Radziechowy - 0:1

Następna kolejka (XXII) - 23 i 25.04.2011, godz. 14:00
23.04.2011 - sobota
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Błyskawica Drogomyśl
KS Wisła Ustronianka - KS Spójnia Landek
RKS Cukrownik Chybie - LKS Bestwina
LKS Radziechowy - GKS Morcinek Kaczyce (godz. 13:00)
TS Czarni-Góral Żywiec - LKS Tempo Puńców
LKS Sokół Zabrzeg - TS Koszarawa Żywiec
25.04.2011 - poniedziałek
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Wisła Strumień (godz. 16:00)
LKS Skrzyczne Lipowa - KS Halny Kalna (godz. 15:00)


Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2010/2011
Kolejka:XV 16-17.04.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KP Beskid 09 Skoczów 16 37 41:19 7-1-0 (18:4) 5-0-3 (23:15)
2 LKS Pogórze 16 36 28:15 7-1-0 (17:6) 4-2-2 (11:9)
3 TS Mieszko-Piast Cieszyn 16 35 29:13 4-3-1 (12:7) 6-2-0 (17:6)
4 LKS 99 Pruchna 16 32 28:21 8-0-0 (20:10) 2-2-4 (8:11)
5 KS Nierodzim 16 27 24:18 4-2-2 (14:12) 4-1-3 (10:6)
6 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 16 20 26:23 5-1-3 (20:12) 0-4-3 (6:11)
7 LKS Orzeł Zabłocie 16 20 25:31 4-0-4 (13:15) 2-2-4 (12:16)
8 KS Kuźnia Ustroń 16 18 19:19 4-1-3 (14:9) 1-2-5 (4:10)
9 LKS Strażak Dębowiec 16 17 21:24 1-4-3 (12:14) 3-1-4 (9:10)
10 LKS Spójnia Górki Wielkie 16 16 23:34 3-3-2 (12:10) 1-1-6 (11:24)
11 LKS Victoria Hażlach 16 15 20:32 4-0-4 (12:14) 1-0-7 (8:18)
12 LKS Zryw Bąków 16 15 16:33 4-2-2 (13:14) 0-1-7 (3:19)
13 LKS Beskid Brenna 16 14 16:27 2-3-3 (8:10) 1-2-5 (8:17)
14 KKS Spójnia Zebrzydowice 16 12 27:34 3-2-3 (15:12) 0-1-7 (12:22)



Ostatnia kolejka (XVI) - 16-17.04.2011
KS Kuźnia Ustroń - KKS Spójnia Zebrzydowice - 3:1
LKS Pogórze - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:0
KS Nierodzim - LKS Zryw Bąków - 4:0
LKS Beskid Brenna - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:1
LKS Victoria Hażlach - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 0:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS 99 Pruchna - 2:2
LKS Orzeł Zabłocie - KP Beskid 09 Skoczów - 1:5

Następna kolejka (XVII) - 23-24.04.2011, godz. 15:00
23.04.2011 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Beskid Brenna (godz. 14:00)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - KS Nierodzim
LKS Zryw Bąków - LKS Pogórze
KS Kuźnia Ustroń - LKS Orzeł Zabłocie
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec
25.04.2011 - poniedziałek
LKS Spójnia Górki Wielkie - KP Beskid 09 Skoczów (godz. 11:30)
LKS 99 Pruchna - LKS Victoria Hażlach


Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2010/2011
Kolejka:XVI 16-17.04.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Lutnia Zamarski 16 44 66:16 8-0-0 (32:9) 6-2-0 (34:7)
2 LKS Strażak Pielgrzymowice 16 37 56:22 6-1-1 (32:10) 6-0-2 (24:12)
3 LKS Ochaby 96 16 33 57:32 7-0-1 (38:11) 4-0-4 (19:21)
4 ZKS Polifarb Cieszyn 16 34 47:22 8-0-0 (32:7) 2-4-2 (15:15)
5 LKS Wyzwolenie Simoradz 16 27 37:22 4-2-2 (20:12) 4-1-3 (17:10)
6 KP Trójwieś Istebna 16 26 43:33 4-2-2 (29:17) 3-3-2 (14:16)
7 LKS Goleszów 16 23 38:36 6-1-1 (25:10) 1-1-6 (13:26)
8 LKS Olza Pogwizdów 16 23 36:39 3-1-4 (15:18) 4-1-3 (21:21)
9 LKS Wiślica 16 23 30:36 4-1-3 (18:19) 3-1-4 (12:17)
10 LKS Iskra Iskrzyczyn 16 18 28:30 4-2-2 (17:10) 1-1-6 (11:20)
11 LKS Kończyce Małe 16 12 23:31 2-2-4 (6:9) 1-1-6 (17:22)
12 LKS Błękitni Pierściec 16 8 19:55 1-2-5 (11:30) 1-0-7 (8:25)
13 LKS Rudnik 16 7 21:52 1-1-5 (11:19) 1-0-8 (10:33)
14 MKS Promyk Golasowice 16 6 18:93 2-0-6 (10:37) 0-0-8 (8:56)



Ostatnia kolejka (XVI) - 16-17.04.2011
LKS Goleszów - LKS Ochaby 96 - 1:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:6
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Kończyce Małe - 2:1
LKS Wiślica - MKS Promyk Golasowice - 6:4
LKS Rudnik - LKS Lutnia Zamarski - 2:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Olza Pogwizdów - 2:3
KP Trójwieś Istebna - ZKS Polifarb Cieszyn - 3:3

Następna kolejka (XVII) - 25.04.2011, godz. 16:00
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Olza Pogwizdów (godz. 11:00)
MKS Promyk Golasowice - LKS Goleszów
LKS Ochaby 96 - LKS Błękitni Pierściec
LKS Strażak Pielgrzymowice - KP Trójwieś Istebna
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Kończyce Małe - LKS Rudnik
LKS Lutnia Zamarski - LKS Wiślica

Tabele pochodzą z serwisu sport.olza.pl


źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: