Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Plaża w Zamarskach startuje 11 lipca

Plenerowe kino, piasek, leżaki, niespodzianki dla najmłodszych – takie atrakcje czekają na Was w Zamarskach. Plaża już jest, a oficjalne otwarcie tego wakacyjnego punktu na mapie Śląska Cieszyńskiego już w najbliższą sobotę (11.07). Jak park zmienił się w plażę, zobacz w materiale filmowym.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-09 10:34:44
tedan: Panie sołtysie plaża bardzo się cieszymy ,ale dlaczego boisko szkolne jest nieużyteczne przecież nasze pociechy chętnie by sobie zagrały w piłkę nożna czy siatkowa. Pozdrawiamy panią Dyrektor szkoły ,która zapomniała o naszych pociechach.
2020-07-09 12:09:32
skaldek: Sprawa jest już zgłoszona w UG. Ubolewam jednak nad tym, że w tej sprawie konieczna była interwencja w UG, gdyż oczywiste jest, że nie mając do dyspozycji boiska wielofunkcyjnego młodzież w Zamarskach chce skorzystać z boiska trawiastego, plażówki czy pograć w Parku w koszykówkę. Wystarczyło wsparcie szkoły przez gminę. Gmina odbija piłeczkę do szkoły jako zarządcy terenu, a Szkoła w stronę UG, gdyż nie stać jej remont piłkochwytów, które stwarzają zagrożenie. Zamarski od początku przeznaczają Fundusz Sołecki na inwestycje przy wielkim zaangażowaniu mieszkańców dzięki temu mamy park, plac zabaw, siłownię itp. Gdzie indziej to wszytko plus orliki, nowe wozy bojowe, remonty budynków wielofunkcyjnych finansuje gmina. Tak więc czekamy na decyzję z UG i liczymy na zrozumienie i pozytywne załatwienie sprawy. Pozdrawiam Klaudiusz Zawada
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: