Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Ponad 100 dzieci otrzymało stypendia w Istebnej

Wczoraj (03.02) w Istebnej odbyła się po raz pierwszy uroczysta gala podczas której 105 dzieci z Gminy Istebna otrzymało stypendia za wysokie wyniki w nauce lub sporcie. Stypendia otrzymało tak dużo dzieci ponieważ rok 2023 został w Gminie ogłoszony Rokiem Rodziny.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-02-04 21:21:43
św. Patryk.: 30-latek otrzymał w ramach państwowego konkursu "Szybka Ścieżka - Innowacje Cyfrowe" dofinansowanie w kwocie 55 mln zł. Swoją spółkę o kapitale 5 tys. zł założył 10 dni przed ostatecznym terminem składania wniosków. Wniosek firmy otrzymał najniższą możliwą ocenę dopuszczającą do finansowania, czyli 10 na 16 punktów. Początkowo wnioski można było składać do godziny 16 ostatniego dnia trwania konkursu. Później jednak wydłużono termin do północy. Spółka z Gdańska właśnie wtedy złożyła dokumenty. Pytanie do bardzo zdolnych młodych stypendystów z Istebnej: co łączy waszą gminę z tym młodym geniuszem z Gdańska?
2023-02-04 21:56:27
oxjas1: Wiekszosc elektoratu PiS oglada tylko TVP, wiec nawet nie wie o co chodzi, a reszty to nie rusza. Dla nich PiS jest jak JPII - swiety i nienaruszalny.
2023-02-05 17:41:02
AntyklerForte+: skoro o JP II mowa to wyjaśniam: "święty i nienaruszalny" on jest już tylko dla nielicznej grupy zdemenciałych toruńskich pierników, zaś dla młodych to już co najwyżej postać z memów i jarmarczna pomnikowa beka
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: