Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Portal OX.PL poleca!

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

Przygotowaliśmy dla Was wideozapowiedź najważniejszych imprez kulturalnych i sportowych w nadchodzących dniach. Sprawdźcie, jakie wydarzenia polecamy szczególnie na nadchodzący weekend.

Wszystkie imprezy z regionu możecie również sprawdzić w dziale:


red.

źródło: ox.pl
dodał: MSZ,JB,NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-05-19 07:13:27
skaldek: Zamarskie mamy, sołtys Zamarsk, Rada Sołecka, Stowarzyszenie Miłośników Zamarsk oraz Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu zapraszają 21 maja do zamarskiego parku. Tego dnia pod wielkim namiotem odbędzie się niezwykła impreza ?Przystań mamo" dla rodzin, a zwłaszcza dla kobiet.<br /><br />Od godz. 14.00 będzie można zobaczyć prezentacje fryzjerskie i kosmetyczne, posłuchać wykładów o stylizacji, diecie i barfittingu, wziąć udział w warsztatach szydełkowania i rękodzieła. Będzie można również skorzystać z kawiarenki i strefy relaksu, a także z mini studia fotograficznego. Wszystko to z okazji zbliżającego się Dnia Matki. W czasie, gdy mamy będą korzystać z wszelkich atrakcji, dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach i animacjach, a także spróbować swoich sił podczas warsztatów kulinarnych oraz odwiedzić mini zoo.<br /><br />W ramach imprezy organizowane są też dwie akcje - ?Piaskownica" (czyli zbieranie zabawek do piaskownicy w zamarskim parku) oraz ?Szaliki" (polegająca na zbieraniu szalików, które posłużą do wystroju parku). Zabawki i szaliki można dostarczyć w dniu imprezy lub kontaktując się bezpośrednio z sołtysem Zamarsk.
2017-05-20 06:18:19
orianakecher: Witam,<br />Wasze video reportaże źle działają co 3 sekundę się zacina.<br />Pozdrawiam <br />Tomasz
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: