Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Portal OX.PL poleca! (06.09.2018)

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

Przygotowaliśmy dla Was wideozapowiedź najważniejszych imprez kulturalnych i sportowych w nadchodzących dniach. Sprawdźcie, jakie wydarzenia polecamy szczególnie na nadchodzący weekend.

Wszystkie imprezy z regionu możecie również sprawdzić w dziale:

 

źródło: ox.pl
dodał: cr

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-09-06 20:05:49
skaldek: W sobotę 8 września br. młodzież z projektu SZWUNG MŁODYCH zaprasza na imprezę, która odbędzie się w zamarskim Parku. START o godz. 18.00. W programie m.in. warsztaty cyrkowe dla dzieci i młodzieży, wspólne ognisko, a o godz. 20.00 ruszy kino plenerowe. Serdecznie polecam.
2018-09-06 20:19:49
bronek91: Od dłuższego czasu przeglądając różnego rodzaju propozycje spędzenia czasu itd, biorąc pod uwagę organizatorów itd. Tak się zastanawiam, czym obecnie różni się funkcja np. sołtysa albo rady sołeckiej itd. od zakresu czynności animatora czasu wolnego?..... Może najwyższy czas zacząć nazywać rzeczy po imieniu i przeprowadzać wybory nie radnych, burmistrzów itd. ale właśnie animatorów miejscowego życia popkulturowego...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: