Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Portal OX.PL poleca! (08.08.2019)

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-08-08 21:01:39
donekT: I to jest ten program....
2019-08-08 21:37:29
krzysztof.mm: "nie masz swojego zdania?... - mam... czy nie mam?" - tak, to jest murowany hicior
2019-08-09 10:07:48
jasper: Polecam, choc skasowali - Taki rodzynek znaleziony odnosnie przelotu pana Piotrowicza . Nie po to PiS bralo komucha, zeby prawde mowil. Stanislaw Piotrowicz w rozmowie z Onet: - "Tego dnia moja żona była w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie i otrzymała lek, który może być przewożony tylko w stanie silnego zamrożenia." [ ] Stanislaw Piotrowicz tlumaczyl Polsat News: - "Tego dnia żona opuściła Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie, kupiła ponad 500 ampułek specyficznego leku, który należy przechowywać w stanie głębokiego zamrożenia." Latwo dostrzec roznice i to OLBRZYMIA. - 500 ampulek leku to zaopatrzenie dla firmy o nazwie: Gabinet Odnowy Biologicznej I Rehabilitacji Maria Piotrowicz. Biuro firmy miesci sie w Krosnie przy ulicy Adama Mickiewicza .[ ] Firma ta prowadzi biznes w branzach: Działalność fizjoterapeutów prowadzona w placówkach, w gabinecie lub w domu pacjenta. Firma Marii Piotrowicz dostarcza produkty w branzach Rehabilitanci, Fizjoterapeuci na obszarze calego wojewodztwa Podkarpackiego. W rozmowie z Onet Piotrowicz wyraznie sugeruje iz jego zona jest chora i ze to ONA jest osoba dla ktorej przeznaczony jest lek. Okazuje sie, ze chodzilo o zaopatrzenie dla firmy prowadzonej przez jego zone. Po co Piotrowiczowa ma placic firmie wyspecjalizowanej ( z takiej korzystaja apteki ) w przewozeniu lekow wymagajacych szczegolnych warunkow transportu, skoro moze za transport zaplacic polski podatnik? W calej tej sadze o podrozach Kuchcinskiego, jego rodziny i politycznych "braci w wierze w Kaczyskiego" jest to , ze klamstwo biezy za klamstwem a to ostatnie z nich poganiane jest nastepnym klamstwem. Czyzby na ox.pl wrocila cenzor z czasow PRL. Nic mnie juz nie zdziwi za panowania PiS.
2019-08-09 10:09:30
jasper: Proponuje tekst skopiowac, bo zaraz skasuja.
2019-08-09 22:24:21
donekT: jasper-Q, w prezentowanych wydarzeniach, jedno dotyczy postaci Zofii Kossak-Szatkowskiej. Liczyłem na to, iż Ty jasper-Q odniesiesz się do zarzutu/ oskarżeń tej wybitnej osoby o rzekomy ANTYSEMITYZM. Myślałem, że to wychwycisz. Zatem jak jasper-Q z zasadnością oskarżeń o rzekomy antysemityzm wobec osoby, która była współzałożycielką Rady Pomocy Żydom Żegota? LUB w czym ów rzekomy antysemityzm Zofii Kossak-Szatkowskiej miałby się objawiać? jasper-Q, sądzę, iż masz bogate przemyślenia w tej sprawie. Jak to jest z tym rzekomym antysemityzmem u Zofii Kossak-Szatkowskiej jasper-Q?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: