Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

"Posterunek 1919" w Istebnej

Wczoraj (07.10) w Gminie Istebna miało miejsce uroczyste otwarcie posterunku policji. Budynek mieści się przy ulicy Dzielec 1919. Jest to symboliczny numer, który nawiązuje do daty utworzenia Policji. Zobacz relację filmową z tej uroczystości.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-10-09 08:40:03
Ebenezer: A ten znów otwiera, przecina. Bez wielkiej polityki w tym kraju juz nic sie nie dzieje... Kolejna inwestycja w pisowskiej dziedzinie lecz mysle, ze akurat ta przydatna.
2019-10-09 14:56:39
olber: Smutne były jedynie dwie rzeczy. Pierwsza z nich to całkowita nieobecność radnych gminnych i powiatowych (był tylko Przewodniczący Rady Gminy), druga to frekwencja mieszkańców (praktycznie żadna-więcej oficjeli niż mieszkańców), a wszędzie można było przeczytać i usłyszeć, że Posterunek powstał, bo takie było zapotrzebowanie społeczne. Czyżby? I jeszcze jedna ciekawostka. Policja podlega pod MSW, tymczasem Posterunek otwierał Wiceminister Sprawiedliwości wraz z Wiceministrem Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej, z MSW oprócz Komendanta Wojewódzkiego (przy czym ten nie jest urzędnikiem MSW) nie było nikogo.
2019-10-09 16:45:56
krzysztof.nn: PiS rządzić Polską n i e potrafi, to już wszyscy wiemy - z szumnych obietnic wyborczych m i l i o n ó w mieszkań czy samochodów elektrycznych, s t o c z n i, l o t n i s k itepe nie wyszło dokładnie NIC - b o l s z e w i c y skupili się na walce o k o r y t a, r a b o w a n i u na potęgę, tworzeniu struktur m a f i j n y c h w państwie i d e m o l o w a n i u jego konstytucyjnych organów i instytucji, walce z o p o z y c j ą - a teraz, pod koniec kadencji rząd w komplecie zajął się kampanią wyborczą - nawet Kopeć się w Cieszynie pokazał, rzecz jasna tylko na plakatach, ale to i tak dużo jak na tego nygusa
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: