Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Pożar na 7. piętrze - ćwiczenia

W sobotę 15 października na 7. piętrze w budynku gdzie mieści się przedsiębiorstwo Elektrometal w Cieszynie wybuch pożar. Na szczęście były to tylko ćwiczenia w których udział wzięło 6 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Cieszyna.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-10-16 21:23:45
doler: No mamy 6 nierobów wyciągających tylko pieniądze, a to na nowe auto, a to na sprzęt itd... Mieścina 33 tysięczna z zawodowym JGR ale jak w XIX w. musi być w każdej wiosce remiza kóń i wóz drabiniasty z pompą. Miasto realizację jakieś śmieszne programy z budżetem obywatelskim o kwocie 350 tys a dotacja na zakup wozu do osp Mnisztwo w tym roku 430 tys... I tak co roku. Pracy w mieście tyle co kot napłakał, nowe auta za mln zł stoją nieużywane w garażach. A jak już wyjadą to tylko po to, by wrócić do remizy, bo fałszywy alarm. Wiec mamy 6 jednostek, które się nudzą bo nie ma dla nich pracy w tej mieścinie. Oni częściej mundur galowy zakładają niż strój bojowy. A miasto za wszystko płaci. W Cieszynie mogły by funkcjonować maks 2 OSP i tyle nie wiecej. Reszta niech sobie działa na własny rachunek jak chłopcy chca się bawić w strażaka. Imprez zero, lodowisko chcą wyłączyć, lampy chcą wyłączać, ale na strażaków z 6 jednostek kasa jest, na paliwo, na nowe wozy, na ubezpieczenie wozów, na szkolenia strażaków itd...Kasa jest bo.... bo to elektorat Pani Burmistrz.
2022-10-17 08:02:12
racjonalny: doler ma rację - gorzka prawda, ale prawda. Na dodatek finansowanie OSP z budżetu obywatelskiego to niestety taka niechlubna cieszyńska tradycja :-( Przypomnicie mi w którym OSP córka Pani G.S. jest strażakiem ochotnikiem?
2022-10-17 11:25:26
iga: Ale głupoty piszecie i tyle Straż to nie tylko pożary Jak są powodzie i inne klęsk żywiołowe to Straż P jest niezbędna I panowie nie piszcie bzdur
2022-10-17 20:35:43
doler: Iga zapomniałaś dodać: trzęsienia ziemi, upadki meteorytów, pożary buszu... Straż jest potrzebna i jest zawodowa. Widziałaś ochotnicze karetki czy formacje policji? Płacimy za to podatki i jedno osp No maks dwa w Cieszynie by wystarczyły. Ile Skoczów ma osp... 1. Tadam. Wystarczy zerknąć na statystyki wyjazdów... żenada. A mln lecą. A osp to jest elektorat Staszkiewicz który na nią glosowal. Drogie rozpierniczone, brak atrakcji dla dzieciaków A na osp co roku idą setki tysięcy zł.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: