Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Prowadziły ją promile

Do groźnej kolizji doszło dzisiaj (25 lutego) przed południem w Cieszynie. Ze skarpy stoczyło się tico.

Około godziny 10.20 na drodze S52 w Cieszynie doszło do kolizji. Na drodze dachowało tico. Samochodem kierowała 54-letnia kobieta, mieszkanka Cieszyna. Jechała ulicą Hażlaską. W pewnym momencie kończy się ona skrzyżowaniem z ulicami Jabłonną i Motelową, kobieta natomiast pojechała na wprost.. - Staranowała płotki biegnące wzdłuż drogi S52, stoczyła się ze skarpy i dachowała na drodze ekspresowej. Uwięzioną kobietę z samochodu wycinali strażacy, trafiła do szpitala – mówi podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. Kobieta była nietrzeźwa, w jej organizmie stwierdzono 1,6 promila alkoholu.

Co ciekawe, na miejscu pierwsi kobiecie udzielili pomocy strażacy z Czeskiego Cieszyna. Najprawdopodobniej świadkiem całego zdarzenia był podróżujący wyjeżdżający z Czech, zadzwonił na numer alarmowy i zgłosił się operator czeskiego systemu powiadamiania.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

16
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-02-25 13:26:46
gotrii: Panie redaktorze, jak by się pan przyjrzał mapie, to by pan zauważył że co prawda ulica Hażlaska kończy się skrzyżowaniem, natomiast dalsza jazda na wprost powoduje wjazd na drogę ekspresową. W tym miejscu nie da się spaść z skarpy. <br />Jadąc natomiast ulicą Motelową można w łuku drogi obok serwisu Martynek, wjechać w ślepy odcinek gdzie kontynuacja jazdy spowoduje zjazd z skarpy na dwu pas.
2017-02-25 13:52:55
mircio.: A POpapra?cy co przestépców bronią juz zbiórk? na nowe auto zorganizowali ??
2017-02-25 13:53:34
giboniusz: Po przeanalizowaniu mapy wykluczyłbym tę \&quot;ślepy odcinek\&quot;. Wypadła raczej z łuku na motelowej dokładnie na przeciwko wjazdu do Martynka. W swojej bezmyślności miała sporo szczęścia idealnie mieszcząc się przed stalową konstrukcją ekranów wygłuszających. <br />
2017-02-25 15:25:20
Przepierón: Ale macie problemy, tu nie chodzi o to, gdzie , tylko że staro , gupio i na bani.
2017-02-25 17:34:54
rr: mircio ty chyba miałeś więcej niż 1,6 promila pisząc tak bez składu i ładu
2017-02-26 14:19:26
mircio.: rr jakbyś nie wiedział to polsat i tvn POszukuje świadków w klubach AA
2017-02-26 14:45:46
rr: mircio widzę,żeś zdrowo rąbnięty ,a mały jarek ci strasznie namieszał w głowie (nie jestem za po)
2017-02-27 09:03:32
STEVEabc: Może jej zaszkodziły drożdże używane do wypieku pieczywa. :-)
2017-02-27 09:19:58
Yaro80: Pewnie zjadła za dużo jabłek! Przecież teraz tyle jabłek na rynku że wszyscy musimy je jeść żeby się nie zmarnowały a niektórym jak widać szkodzą!<br />
2017-02-27 12:09:12
yamah: Do MałgorzataF !!!<br />Ty kobieto chyba nie wiesz co piszesz i jakie są tego konsekwencje!!!<br />Jakbym był właścicielem tej firmy którą tak tu obsmarowałaś to wytoczyłbym ci cywilny proces o publiczne zniesławienie i bezpodstawne pomówienia!<br />Jak jesteś taka mądra to przedstaw dowody i przede wszystkim się podpisz. Anonimowo każdy jest odważny, a jak przyjdzie coś do czego i trzeba być świadkiem to jakoś chętnych niema...<br />Jeżeli faktycznie każdy dzień tam kupowałaś i było tak jak piszesz, to dlaczego nie poinformowałaś odpowiednich służb ??? (policja, inspekcja pracy, sanepid, itp, itd...)<br />Co...(?), wtedy ci to nie przeszkadzało, czy czekałaś aż wydarzy się tragedia????....a może sama tam z nimi piłaś skoro tak wszystko wiesz??? ...i skąd tak dobrze znasz ten samochód, tylko jedno takie jest???<br />Jeżeli ktoś wie o popełnianym przestępstwie i nie próbuje mu zapobiec, staje się za nie współodpowiedzialny!!! Słyszałaś o czymś takim ???<br />PS. Żeby była jasność, ja oczywiście nie popieram takich zachowań i jestem zdecydowanym wrogiem kierowania samochodem po alkoholu, ale komentarz MałgorzatyF, jest grubym nadużyciem nie na temat, a przede wszystkim bezpodstawnie szarga imię jakieś firmy nie mającej związku z artykułem. <br />A poza tym to MałgorzataF swoim wpisem donosi sama na siebie - była, widziała, ale nic nie zrobiła... (zaniechanie powiadomienia o popełnianym przestępstwie).<br />Prezentuje też typowy przykład głupkowatego kłapania post factum. Najpierw ciche przyzwolenie, a po fakcie chwalenie się że to ja niby o wszystkim wiedziałam... To zwykła żenująca dziecinada oparta na subiektywnych domysłach, finalnie nosząca znamiona publicznego pomówienia i zniesławienia. <br />Tak czy inaczej, kobieto zastanów się dobrze zanim znów coś skomentujesz, bo możesz narobić sobie kłopotów.
2017-02-27 14:44:33
jo.papuga: No właśnie! Tyn Yamah mo racje.<br />Gupio napito baba wydachowała se swoim prywatnym Tico i tyle... Za to, co zrobiła poniesie karę i już... Po co miyszać w to jakiśik jej zakład pracy, a nawet wymieniać jego nazwe i wypisywać jakiśik gupkowate, szkalujące innych spóźnione donosy? <br />Przeca to była wolno sobota i ona wcale nie musiała jechać z roboty...<br />To faktycznie może być pomówienie z zemsty za stare bułki, abo konkurencja :-)<br />Tak to już je z tymi babami... jedna gupio jedzie napito autym, a drugo chyba jeszcze gupszo chciała zabłysnąć i... \&quot;powiedziała co wiedziała...\&quot; <br />Skutki opłakane.
2017-02-27 14:54:52
m.emer: Nie podniecajcie się panowie, komentarz nieodpowiedzialnej MałgorzatyF został usunięty. Najwyraźniej moderator dopatrzył się naruszenia regulaminu.<br />Przy całym tym kary godnym zdarzeniu, mnie też nie podobała się treść tego komentarza. Szkoda że dopiero po 18 godzinach został usunięty.
2017-02-27 21:41:29
mitsutech: A o czym był ten usunięty komentarz, że wywołał taką burzę?
2017-02-27 22:56:12
jo.papuga: ...a znalazła sie jakosik durno Małgośka kiero napisała że rozpoznaje to auto i wie co za baba nim jechała i że ona na pewno piła w robocie. Podała nawet nazwę zakładu w kierym ta baba robi i nieźle ich obsmarowała (ponoć każdy dzień wszyscy tam pijom).<br />Kapke chyba przesadziła, (a z tym podaniem nazwy firmy to już na pewno) i w sumie nima sie co dziwić że taki komentarz zostoł usuniety.
2017-02-28 09:30:32
Volvik: Jazda Tico to wielkie ryzyko! Może ta kobieta po trzeźwemu bała się do tego wsiadać ? ...ja też bym nie miał odwagi.
2017-02-28 09:33:29
ibis: Najważniejsze w tym jest, że z tak groźnie wyglądającego wypadu wyszła bez jakichkolwiek urazów.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: