Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Remis w Drogomyślu

Mecz w Drogomyślu należał do bardzo zaciętych. Na przeciw siebie stanęły dwie mocne i ograne drużyny. Początek spotkania zapowiadał się sensacyjnie, goście z Bestwiny objęli prowadzenie już w szóstej minucie a trzy minuty później Błażej Adamiec podwyższa wynik na 2:0 dla przyjezdnych. 

Zobacz fotoreprotaż>>>

Piłka nożna - IV liga (Śląsk - grupa II) - 2011/12
Kolejka:VI 09-11.09.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Czaniec 6 14 13:2 2-1-0 (7:0) 2-1-0 (6:2)
2 LKS Nadwiślan Góra 6 13 17:4 2-0-1 (5:2) 2-1-0 (12:2)
3 BTS Rekord Bielsko-Biała 6 12 13:6 1-0-2 (1:3) 3-0-0 (12:3)
4 AKS Mikołów 6 12 11:6 3-0-0 (8:1) 1-0-2 (3:5)
5 MKS Iskra Pszczyna 6 11 15:3 2-0-0 (9:0) 1-2-1 (6:3)
6 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 11 8:6 2-1-0 (5:1) 1-1-1 (3:5)
7 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 10 15:12 1-1-2 (7:10) 2-0-0 (8:2)
8 KS Wisła Ustronianka 6 10 12:12 3-1-1 (12:10) 0-0-1 (0:2)
9 GKS 1962 Jastrzębie 6 8 9:11 2-0-1 (7:7) 0-2-1 (2:4)
10 GTS Bojszowy 6 7 9:8 2-0-1 (6:2) 0-1-2 (3:6)
11 TS Czarni-Góral Żywiec 6 7 8:6 2-1-0 (8:1) 0-0-3 (0:5)
12 KS Polonia Marklowice 6 7 9:15 0-1-1 (2:7) 2-0-2 (7:8)
13 GKS Gwarek Ornontowice 6 5 6:12 1-2-0 (4:3) 0-0-3 (2:9)
14 KS Naprzód Rydtułtowy 6 3 5:20 1-0-2 (4:10) 0-0-3 (1:10)
15 KP Unia Racibórz 6 3 6:19 1-0-2 (3:7) 0-0-3 (3:12)
16 KS Żory 6 2 4:17 0-1-1 (3:4) 0-1-3 (1:13)



Ostatnia kolejka (VI) - 10-11.09.2011
GKS 1962 Jastrzębie - KS Żory - 4:0
KS Wisła Ustronianka - LKS Nadwiślan Góra - 2:2
GKS Gwarek Ornontowice - MKS Iskra Pszczyna - 1:1
GTS Bojszowy - KS Polonia Marklowice - 3:0
BTS Rekord Bielsko-Biała - LKS Czaniec - 0:2
KS Naprzód Rydułtowy - KP Unia Racibórz - 3:2
AKS Mikołów - TS Czarni-Góral Żywiec - 1:0
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice - 2:2

Następna kolejka (VII) - 17-18.09.2011, godz. 17:00
KS Polonia Marklowice - GKS 1962 Jastrzębie
TS Czarni-Góral Żywiec - KS Wisła Ustronianka
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS Gwarek Ornontowice
LKS Nadwiślan Góra - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
KP Unia Racibórz - AKS Mikołów
LKS Czaniec - KS Naprzód Rydułtowy
KS Żory - BTS Rekord Bielsko-Biała
MKS Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy

Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2011/2012
Kolejka:VII 10-11.09.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Drzewiarz Jasienica 7 16 16:3 1-1-1 (4:1) 4-0-0 (12:2)
2 LKS Pasjonat Dankowice 7 16 20:9 4-0-1 (14:6) 1-1-0 (6:3)
3 LKS Radziechowy 7 15 11:4 2-0-1 (4:1) 3-0-1 (7:3)
4 KP Beskid 09 Skoczów 7 13 14:9 3-1-0 (13:4) 1-0-2 (1:5)
5 GKS Morcinek Kaczyce 6 11 12:10 1-2-0 (6:5) 2-0-1 (6:5)
6 KS Spójnia Landek 6 10 16:6 3-0-0 (14:1) 0-1-2 (2:5)
7 LKS Bestwina 6 10 12:5 2-0-1 (7:1) 1-1-1 (5:4)
8 TS Koszarawa Żywiec 7 10 9:10 2-0-1 (7:5) 0-1-2 (1:5)
9 LKS Zapora Porąbka 7 9 9:16 2-0-1 (5:5) 1-0-3 (4:11)
10 LKS Tempo Puńców 7 8 14:16 2-0-0 (7:4) 0-2-3 (7:12)
11 LKS Błyskawica Drogomyśl 7 7 15:20 1-1-2 (5:10) 1-0-2 (10:10)
12 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 6 7 7:13 2-1-0 (5:2) 0-0-3 (2:11)
13 LKS Skrzyczne Lipowa 6 3 4:20 1-0-2 (3:8) 0-0-3 (1:12)
14 LKS Wisła Strumień 5 2 5:10 0-1-1 (2:3) 0-1-2 (3:7)
15 RKS Cukrownik Chybie 5 0 3:16 0-0-3 (3:11) 0-0-2 (0:5)



Ostatnia kolejka (VII) - 10-11.09.2011
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Tempo Puńców - 3:3
LKS Wisła Strumień - LKS Drzewiarz Jasienica - 0:1
RKS Cukrownik Chybie - LKS Radziechowy - 0:4
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Bestwina - 2:2
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Skrzyczne Lipowa - 4:1
TS Koszarawa Żywiec - LKS Zapora Porąbka - 0:3
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Wilamowiczanka Wilamowice - 5:2
KS Spójnia Landek - pauzował

Następna kolejka (VIII) - 17-18.09.2011, godz. 16:00
17.09.2011 - sobota
LKS Tempo Puńców - LKS Wisła Strumień
LKS Zapora Porąbka - RKS Cukrownik Chybie
LKS Radziechowy - GKS Morcinek Kaczyce
LKS Bestwina - KP Beskid 09 Skoczów
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - TS Koszarawa Żywiec
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Skrzyczne Lipowa
18.09.2011 - niedziela
KS Spójnia Landek - LKS Błyskawica Drogomyśl
LKS Drzewiarz Jasienica - pauzuje

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:VI 10-11.09.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KKS Spójnia Zebrzydowice 6 18 14:3 3-0-0 (8:2) 3-0-0 (6:1)
2 LKS Spójnia Górki Wielkie 6 16 23:5 2-0-0 (12:2) 3-1-0 (11:3)
3 LKS Strażak Pielgrzymowice 6 16 18:8 3-0-0 (10:2) 2-1-0 (8:6)
4 KS Kuźnia Ustroń 6 13 20:10 2-1-1 (13:9) 2-0-0 (7:1)
5 TS Mieszko-Piast Cieszyn 6 10 9:9 1-1-1 (2:4) 1-1-1 (7:5)
6 LKS Pogórze 6 7 15:14 1-1-1 (7:6) 0-3-0 (8:8)
7 LKS 99 Pruchna 6 7 10:9 1-0-2 (5:4) 1-1-1 (5:5)
8 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 6 7 11:17 1-1-1 (5:5) 1-0-2 (6:12)
9 LKS Beskid Brenna 6 6 8:9 1-0-2 (5:6) 1-0-2 (3:3)
10 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 6 6 8:13 1-1-0 (6:4) 0-2-2 (2:9)
11 KS Nierodzim 6 5 10:12 1-1-1 (8:7) 0-1-2 (2:5)
12 LKS Lutnia Zamarski 6 3 9:20 1-0-4 (9:17) 0-0-1 (0:3)
13 LKS Zryw Bąków 6 2 6:14 0-2-1 (3:4) 0-0-3 (3:10)
14 LKS Orzeł Zabłocie 6 1 7:25 0-1-1 (0:3) 0-0-4 (7:22)



Ostatnia kolejka (VI) - 10-11.09.2011
LKS Strażak Pielgrzymowice - KS Kuźnia Ustroń - 4:4
LKS Zryw Bąków - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:0
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:2
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie - 8:1
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Lutnia Zamarski - 2:3
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Pogórze - 3:3
LKS 99 Pruchna - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:3

Następna kolejka (VII) - 17-18.09.2011, godz. 16:00
17.09.2011 - sobota
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Victoria-Polifarb Hażlach
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Kuźnia Ustroń
18.09.2011 - niedziela
LKS Pogórze - LKS Beskid Brenna (godz. 11:00)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Zryw Bąków
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS 99 Pruchna
LKS Strażak Pielgrzymowice - TS Mieszko-Piast Cieszyn
LKS Lutnia Zamarski - KS Nierodzim

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:IV 11.09.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Olza Pogwizdów 4 10 13:1 1-1-0 (3:1) 2-0-0 (10:0)
2 LKS Goleszów 4 10 13:2 1-1-0 (3:1) 2-0-0 (10:1)
3 KP Trójwieś Istebna 4 7 14:4 2-0-1 (13:3) 0-1-0 (1:1)
4 LKS Wyzwolenie Simoradz 4 7 7:5 0-1-1 (3:4) 2-0-0 (4:1)
5 LKS Kończyce Małe 4 6 4:3 0-1-0 (0:0) 1-2-0 (4:3)
6 LKS Iskra Iskrzyczyn 4 4 5:8 1-1-0 (5:4) 0-0-2 (0:4)
7 LKS Ochaby 96 3 3 8:7 1-0-0 (4:0) 0-0-2 (4:7)
8 LKS Rudnik 4 3 4:17 1-0-2 (4:8) 0-0-1 (0:9)
9 LKS Błękitni Pierściec 3 2 4:8 0-0-1 (1:5) 0-2-0 (3:3)
10 LKS Strażak Dębowiec 4 0 1:18 0-0-2 (0:11) 0-0-2 (1:7)


Ostatnia kolejka (IV) - 11.09.2011
KP Trójwieś Istebna - LKS Ochaby 96 - 4:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Goleszów - 0:5
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Kończyce Małe - 2:2
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pierściec - 3:3
LKS Rudnik - LKS Olza Pogwizdów - 0:4

Następna kolejka (V) - 17-18.09.2011, godz. 16:00
17.09.2011 - sobota
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Dębowiec
18.09.2011 - niedziela
LKS Goleszów - KP Trójwieś Istebna (godz. 11:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn (godz. 11:00)
LKS Ochaby 96 - LKS Rudnik
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wyzwolenie Simoradz

Tabele i wyniki pochodzą z serwisu sport.olza.pl

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: