Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rozmowa z dyrektorem cieszyńskiego sanepidu

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Cieszynie Piotrem Przewdzingiem. Rozmawiamy o pierwszych miesiącach walki z koronawirusem, problemach z tym związanych, zamknięciu cieszyńskiej stacji, systemie SEPIS, kontrolach m.in. w lokalach gastronomicznych, akcji Zapytaj Sanepid oraz aktualnej sytuacji pod względem zakażeń w naszym powiecie. Rozmowa została nagrana w zeszłym tygodniu.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-22 19:30:24
św. Patryk.: do likwidacji, nie tylko ten cieszyński
2021-03-23 06:44:16
św. Patryk.: sanepid to żywa skamienielina, relikt PRL-u, absurdalna narośl administracyjna i biurokratyczna, instytucja kompletnie nieprzystosowana do realiów XXI wieku, niepotrzebna i nieprzydatna, ze swymi też jeszcze z czasów komuny uprawnieniami choćby w sprawach nakładanych kar w sposób oczywisty wbrew zasadom państwa prawa działająca - a to, co sanepid pokazał w ciągu ostatnich 12 miesięcy, z jednej strony służalczość i uległość z jaką dał się wykorzystać władzy do załatwiania jej brudnym celów, z drugiej kompletna nieudolność, niezdolność do działania i paraliż w trakcie epidemii to już tylko cuchnąca wisienka na tym zasuszonym, niesmacznym i niestety drogim torcie za który musimy wszyscy płacić
2021-03-23 13:34:48
koszor: Czyli 90% czasu pracowników poświęcone jest na zadania związane z plandemią, a tylko 10% na całą resztę. Brawo! Brakuje jeszcze hasła: my tylko wykonywaliśmy rozkazy, niszcząc drobnych przedsiębiorców i rujnując gospodarką. My tak, jak policja, nie jesteśmy od tego, żeby myśleć, bo możemy stracić ciepłe posadki. A to, że komuś rozwalamy całe życie, niszcząc jego dorobek - trudno, taka cena, którą jesteście gotowi zapłacić. Covid nie tylko odbiera węch i smak, ale także uszkadza trwale zdolność logicznego myślenia.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: