Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Rozmowa z Grzegorzem Pudą

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z ministrem rolnictwa i rozwoju wsi Grzegorzem Pudą. Pytamy m.in. o wzmocnienie małych gospodarstw rolnych, problemy polskiego rolnictwa, na jaką pomoc mogą liczyć mieszkańcy regionu, 5 dla zwierząt oraz lasy państwowe.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-03 20:36:00
Anthony: fuj
2020-12-03 23:36:19
inigo: Nudy na pudy....
2020-12-04 06:08:34
Edward_Sanetra: panie Puda, wcześniej czy później panu i pańskim kolegom suweren przyjdzie osobiście podziękować za wasze rządy zakłamanych cwaniaków i bezczelnych karierowiczów - za to co dla własnych karier i koryta zrobiliście z naszą konstytucją i z Polską, za w żywe oczy od lat uprawiane złodziejstwo i oszustwa, za tych bandytów z gazem i pałkami bijących na ulicach nasze żony i siostry, za wasze raz po raz ogłaszane zwycięstwa nad epidemią, za partyjne gierki przyszłością Polski i Polaków w Brukseli, za wszystkich tych na samej górze Kaczyńskich, Macierewiczów, Czarnków do których udało się panu dołączyć, i za wiele innych waszych osiągnięć - przyjdzie czas na podziękowania, panie Puda, nie tylko od rolników
2020-12-04 08:24:17
Ebenezer: Weź przestań pitolić Grzegorzu! Tego słuchać się nie da! Ty i cały obozik rządzący jesteście szachrajami! Ble! Fuj!
2020-12-04 10:13:12
jasper: Ja bez zadnego trybu, czy zakup szczepionek bedzie tak samo wygladal jak zakup respiratorow, maseczek, jak doplaty dla sluzby zdrowia walczacej z covidem ? Czy to tylko glosna propaganda sukcesu jaka prezes zna z minionych czasow i teraz stosuje ?
2020-12-04 11:06:35
czesiohill: Nie wiem kiedy ten wywiad był nagrywany (przepodła jakość dźwięku!!!), ale pan minister z obiecywaniem środków finansowych dla małych gospodarstw powinien być ostrożny wobec zapowiadanego veta Morawieckiego i obcięcia środków finansowych za zwalczanie niezależności sądów (tyle na razie, bo dojdą lasy i prawa obywatelskie). Co do spółdzielni rolniczych - postsolidaruchy je zniszczyły, a teraz będą odbudowywać? Mogą to zrobić jedynie metodą finansową, tak jak kupili sobie Koła Gospodyń Wiejskich. Nowa inspekcja dla dobrostanu zwierząt? Pociotki "proekologiczne" nie mają zatrudnienia? Wystarczy potraktować poważnie Inspekcję Weterynaryjną, czyli obsadzić FACHOWCAMI za uczciwe pieniądze i pozwolić kontrolować rolników. Z doświadczenia wiem, że najgorzej traktowane są zwierzęta w gospodarstwach rolnych, a zwłaszcza w małych. Rolnika nie interesuje poziom adrenaliny i kortyzolu w organizmie zwierzęcia, dlatego mogą je traktować z buta i pałą. Temat covidu u norek - sztucznie wywołany, bo zabezpieczenie ferm jest proste do wdrożenia. Wystarczy przenieść wymogi stawiane fermom drobiu na fermy futrzaków. W walce z salmonellą zdaje to egzamin, chyba że dopuszcza się do świadomego zakażenia stada. I tak można by z wywodami pana Pudy dyskutować i polemizować. Ale najważniejsze powiedział w pierwszym zdaniu - jestem rolnikiem, bo skończyłem studia rolnicze. Nie, ma pan wykształcenie rolnicze, a rolnikiem pan będzie, jak umoczy buty w gnoju i zarobi na tym swoje apanaże. Jest pan tylko autorem nieudanego projektu ustawy nasadzonym na stanowisko ministra w ramach wdzięczności pana prezesa. Nic więcej.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: