Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rozpoznajesz kobietę? (wideo)

Przywłaszczyła portfel i jest poszukiwana. Jej wizerunek został jednak utrwalony za pomocą kamer monitoringu. Osoby, które rozpoznają kobietę, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

 Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy. - Do zdarzenia doszło 1 maja 2019 roku w sklepie przy ulicy Stawowej w Cieszynie. Kobieta, która dokonała przywłaszczenia, została nagrana na kamerach monitoringu. Publikujemy jej wizerunek i prosimy o pomoc w ustaleniu jej tożsamości. – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawczyni, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ul. Wojska Polskiego 2, tel. 33 8 516 200, 33 8 516 280, nr alarmowy 112, adres e-mail: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl . Można też bezpośrednio kontaktować się z prowadzącym sprawę - asp. szt. Leszek Krzywda tel. 8516 115 e-mail leszek.krzywda@cieszyn.ka.policja.gov.pl.

Mundrowi gwarantują anonimowość.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-07-03 22:55:29
doler: No świetnie ze juz po 2 miesiącach to udostępnili... żenada. Co tak szybko czemu nie w grudniu. Kto po 2 miesiacach może cos pamiętać. Jedyna nadzieja ze ktos ja rozpozna.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: