Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

"Salonik Cieszyński" z wierszem i kolędą

Wczoraj (13.01) Salonik Cieszyński zaprosił do Biblioteki Miejskiej w Cieszynie na spotkanie z wierszem i kolędą "Opłatki słów".
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-01-14 20:12:11
babeuf: Dziwi mnie, dlaczego szczególnie udzielający się w komentarzach na tym portalu miejscowi antyklerykałowie, którzy z prawdziwie fanatycznym zapałem oddają się rugowaniu wszelkich chrześcijańskich naleciałości, nie podjęli się jeszcze misji nawoływania do bojkotowania wszelkiego rodzaju wigilijek, spotkań opłatkowych, a tym bardziej nie krytykują — o zgrozo — tradycji śpiewania kolęd! Redakcja Portalu OX ostatnimi czasy sporo miejsca — nomen omen — poświęciła ich relacjonowaniu. Przecież ta obrzędowość, aż ocieka od wyznaniowych treści i religijnego kontekstu.
2023-01-14 20:12:55
babeuf: Udzielający się w komentarzach na tym portalu i zarazem przedstawiający się za miejscowych antyklerykałów w swej "krytyce" — niejednokrotnie wulgarnym prymitywnym hejcie — jakoś nie zachowują konsekwencji. Wyznaniowe cieszyńskie szkolnictwo, co prawda o określonej etykietce, również im podejrzanie nie przeszkadza.
2023-01-14 22:13:45
św. Patryk.: doncio a ty co się tak napalasz jak nie przymierzając dziewica konsekrowana na pas cnoty, szukasz guza i zaczepki to idź do baru u huberta i tam głoś swoje paszkwile na Czechów, gorliwego obrońcy wiary i krzyża z siebie tu nie zrobisz bo cię rodowód i teczki nie puszczają, o faryzejskim sznycie i pospolitej obłudzie nawet nie wspominam
2023-01-16 07:40:36
oxjas1: Polscy katolicy czuja sie przesladowani, kiedy nie mogą gnoic innych ludzi. Taka ideologia.
2023-01-16 07:41:46
oxjas1: babeuf, to katoliccy ksieza doprowadza do upadku tej instytucji - bez niczyjej pomocy. I dobrze. Bo taki kosciol to siedlisko rozpusty, grzechu, hipokryzji, klamstwa i przepychu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: