Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczów: 3 Maja na rynku

Manifestacja patriotyczna i wspólny śpiew pieśni - tak wyglądało trzeciomajowe przedpołudnie w Skoczowie.Odczytano również fragmenty Konstytucji 3 Maja. Rano pod pomnikiem 'Naszym Bohaterom' złożono okolicznościowe wieńce. W kościele pw. św. ap Piotra i Pawła sprawowano mszę św. w intencji ojczyzny.
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-05-03 19:23:29
JaSza11: No szału nie ma tłumów nie było,jakoś licho z tym patriotyzmem,jedynie Macierewiczowe dały sie pobawić pukawkami!
2017-05-03 22:11:14
Donek: Nigdzie nie pisano że na śpiewaniu będą grali Maliniorze. Potem tak to wygląda że jest pusty rynek, a gdyby Skoczowianie wiedzieli świetnie by się bawili
2017-05-04 08:31:48
misieksb: Donek nie ogłaszali kto gra żeby Skoczowianie do kościoła lecieli się modlić a nie zabawa :) Tak to teraz jest za nowego burmistrza - tylko procesje i modlitwy.
2017-05-04 23:05:59
Iwan: Nie było szału tylko dlatego że nie ma ogłoszeń o imprezach. Na stronie Brenna np: jest cały program imprez dokładny na cały sezon. Pytam się dlaczego na stronie Skoczowa tak nie ma. Dlaczego mieszkańcy Skoczowa i okolić nie mogą korzystać z programu imprez żeby się zorientować potem to tak wygląda jak że w patriotycznym śpiewaniu bierze udział burmistrz i rada miasta a może mieszkańcy też by śpiewali. Jest to nie tak zróbcie w końcu informację co i gdzie w jednym miejscu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: