Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczów - święto młodych już w czwartek

To będzie święto, radości, życia i światła. Na skoczowskim Rynku 7 czerwca szykuje się wielkie święto młodych z diecezji bielsko-żywieckiej. W Skoczowie zagra Trzecia Godzina Dnia.

 

7 czerwca na skoczowski Rynek zjadą się młodzi z całej diecezji bielsko-żywieckiej. To właśnie tu odbędzie się wielkie Święto Młodych, podsumowujące Jubileuszowe Forum Młodych Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Impreza rozpocznie się o 18.00 na skoczowskim rynku, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Trzecia Godzina Dnia, znany ze swojego gospelowego brzmienia. Będzie to święto życia, radości i światła! Zapraszamy wszystkich młodych ludzi i nie tylko! Towarzyszyć nam będzie Chiara Luce Badano 19-letnia Włoszka, która wykorzystała swoje życie na 100%. Chcemy w ten sposób uczcić 20-lecie istnienia naszej diecezji  – informuje ks. Mateusz Dudkiewicz z Jubileuszowego Forum Młodych Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

Na skoczowskim rynku zaprezentują się też wspólnoty młodzieżowe działające na terenie diecezji. Diecezji, która w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Całe przedsięwzięcie zakończy się wyjściem na Kaplicówkę, gdzie 22 maja 1995 roku Jan Paweł II spotkał się z wiernymi. Patronat nad Świętem Młodych objął biskup ordynariusz Diecezji Bielsko – Żywieckiej, ks. Tadeusz Rakoczy oraz burmistrz Skoczowa, Janina Żagan.

Dorota Kochman, Jan Bacza

źródło: OX.PL
dodał: DK,JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: