Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Śląsk Cieszyński z lotu ptaka - Park Leśny na Górnym Borze

Tak z lotu ptaka prezentuje się Park Leśny na Górnym Borze w Skoczowie. Od lat jest to zielona perła w południowo-zachodniej części miasta, otoczona trzema stawami i rzeką Bładnicą. To miejsce wypoczynku, rekreacji i obcowania z charakterystyczną dla tego terenu przyrodą.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2026-05-28 11:41:44
altacet: Piękne,zadbane miejsce.Szkoda,że w Cieszynie takiego nie ma,a mamy potencjał.
2026-05-28 13:22:58
ameropa: Tylko miejsc do spotkań, klubów, miejsc do działań dla mieszkańców brak od lat. Niezależnych, nie podporządkowanych UM Skoczów. Bo to co jest, to zawłaszczone wszystko przez władze.
2026-05-28 13:27:06
ameropa: Kiedyś (w poprzednim ustroju) były na Górnym Borze przy stawach kajaki, rowery wodne, budki z jedzeniem, napojami. Dziś nic nie ma... Nic się w tym kraju nie opłaca, trzymać urzędasów tak....
2026-05-29 09:33:00
Ar--Ai: Ten powyżej - pierdzielisz jak potrzepany. Pojęcia nie masz co było i kiedy na Górnym Borze, zwłaszcza w PRL-u. Pokrzywy i chaszcze na całym terenie, plus zrujnowany pomost na jednym stawie, pomnik zbankrutowanego PRL-u. A jak chcesz mieć prywatne miejsce spotkań to droga wolna, na co czekasz. Kupujesz plac, stawiasz budę i zapraszasz gości na darmową imprę. Bałwan.
2026-05-29 10:48:54
ameropa: Osobo o nicku Ar-Ai powyżej, uważaj na słowa. Bałwany stawiaj sobie zimową porą na swoim podwórku.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: