Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Śnieżyca, Narciarz i Olza - zabytkowe pociągi zatrzymały się w Cieszynie

W sobotę i niedzielę (14-15.01) na dworcu w Cieszynie można było zobaczyć trzy zabytkowe pociągi - Śnieżyca, Narciarz i Olza. Miłośnicy starych maszyn kolejowych w ramach akcji "Pociągiem ku przygodzie" mogli się nimi również przejechać.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-01-15 21:07:11
krzysztof.nnn: obydwaj pasażerowie byli bardzo zadowoleni z atrakcyjnej wycieczki popeerelowskim truchłem
2023-01-16 07:46:36
Vena: Przykre tylko , że nikt wcześniej o tych atrakcjach nie pisze nie informuje o takiej możliwości ,przejazdu zabytkowym pociągiem , jak widać wagony przejechały puste, a z atrakcji jak zwykle korzystają tylko dziennikarze i fotoreporterzy ... :)
2023-01-16 08:20:07
Boska Adela: informują, na ox też była informacja tylko ludzi to widać nie interesuje a ceny wysokie, na tej kolei jedynie politycy chcą coś ugrać
2023-01-16 08:55:00
Hejo: Piękne wydarzenie! To nieprawda co tu wypisują, zwłaszcza troll od Partii Oszustów Krzysztof mm i jego ze sto kont ... Pociąg był pełny, 2 klasa od dawna wyprzedana a ta impreza -pociągi były prywatną inicjatywą i w mediach społecznościowych były takie informacje. Podziwiam, bo wydarzenie ( nawet historyczne) zrobił prywatny organizator wycieczek kolejowych a on musi: opłacić ze energię oraz za dostęp do torów, wynająć lokomotywę no i też coś zarobić ... !
2023-01-16 09:44:27
Boska Adela: Hejo kiedy taki ja ty etatowy multi-pisior zabiera głos to już wszyscy się domyślają, że białe będzie czarne, czarne będzie białe a nasze kieszenie będą wydrenowane
2023-01-16 10:39:20
Bugs: "OLZA" była praktycznie w całości zajęta, a byli tacy co pomiędzy Cieszynem, a Zebrzydowicami zdążyli już zgłodnieć i WARS 'zaliczyć'. Tyle tylko, że spodziewałem się dużo starszych składów, może daty produkcji mają "historyczne" ale kursowały z powodzeniem w latach 90-tych nawet do Cieszyna. Ciekawe czy "piętrusa" mają gdzieś w rozkładzie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: