Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Sonda OX.PL - Jaka jest przyszłość ulicy Głębokiej w Cieszynie ?

Zapraszamy na naszą tradycyjną już, piątkową sondę. Tym razem zapytaliśmy mieszkańców - Jaka jest przyszłość ulicy Głębokiej w Cieszynie ?
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-04-05 16:52:23
bronek91: Jeżeli się nic nie zmieni, a postawa zwłaszcza lokalnych samorządów będzie taka jak do tej pory. Przyszłość tej ulicy plasuje się w szarych odcieniach. Miejscowi decydenci powinni pomóc przedsiębiorcom przyciągnąć klienta a z tego, co zauważyłem do tej pory, ul. Głęboka, jak sama nazwa wskazuje, jest w Głębokim poważaniu.
2019-04-05 16:56:12
bronek91: Proponuje lokalnym decydentom brać przykład np. z Wójta Gminy Dębowiec, wiedział jak zachęcić ludzi do częstszego bywania w okolicach miejscowego Urzędu Gminy. Myślę, iż Cieszyn, a zwłaszcza ul. Głęboka ma sporo większy potencjał i lepszą lokalizację. Niestety moim zdaniem brakuje pomysłu. Ludzie słusznie oczekują działania ze strony włodarzy, a włodarze niesłusznie liczą na intencje ze strony żywotnie zainteresowanych sprawami konkretnej ulicy. Przypominam, iż włodarze nie są wybrani po to, aby być, ludzie słusznie mają prawo z ich strony oczekiwać owocnych i zdecydowanych rozwiązań. Niestety mam wrażenie, iż jest inaczej.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: