Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Spotkali się na Moście Przyjaźni, by oficjalnie rozpocząć świętowanie

Trwa Święto Trzech Braci w Cieszynie i Czeskim Cieszynie. Wczoraj (14.06) miała miejsce uroczysta inauguracja tego wydarzenia. Świętowanie zakończy się jutro (16.06).
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-06-15 21:09:13
św. Patryk.: Najbardziej obrzydliwi są końdefekaci. Nie ma to jak uważać UE za śmiertelnego wroga dla polskiej państwowości, a potem iść tam zarobić milion dolarów - bo tyle im wyjdzie w trakcie kadencji, jak się dobrze zakręcą. Kwintesencja obłudy, hipokryzji, zakłamania, cwaniactwa i bezczelności razem wziętych.
2024-06-16 13:04:03
św. Patryk.: To nie był pierwszy raz użycia w sposób nieprawidłowy broni przez tych żołnierzy, tych konkretnych żołnierzy, że ich koledzy się bali, bo oni strzelali w kierunku nie tylko wycofującej się grupy osób, które forsowały granicę, które już się wycofywały i już były po stronie białoruskiej, ale też w kierunku, w którym byli ich koledzy żołnierze i funkcjonariusze Straży Granicznej. Więc strzały były między żołnierzami i oni powiedzieli, że mają problem ze służeniem z ludźmi, którzy strzelają w ich kierunku. To jest istotna i dosyć ważna rzecz - mówił poseł Konfederacji Przemysław Wipler.
2024-06-16 13:06:40
św. Patryk.: "Bardzo szczegółowych i klarownych wyjaśnień dotyczących tej sprawy udzielił pan minister, wicepremier Kosiniak-Kamysz. Wsparł go, opowiadając również bardzo szczegółowo o tym, pan generał Kukuła i szef Straży Granicznej. Dane są udokumentowane. Są nagrania z czterech kamer, wskazano okoliczności, kontekst. I tam takich drobnych szczegółów było wiele, po których, ja się dziwię, pan minister Błaszczak zapomniał pewnie kolegom z PiS o tym powiedzieć "
2024-06-16 13:08:35
św. Patryk.: Tu się niedawno jedna z lokalnych brunatnych mend produkowała intensywnie w tym temacie. Srać na nią to delikatne podsumowanie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: