telewizja

Storpedowali Czarne Pantery

Tym razem, mimo zaciętego pojedynku, Czarne Pantery rozgrywające swoje mecze w czeskiej hokejowej lidze BAHL musiały uznać wyższość przeciwnika i przegrały spotkanie 3:2

Kolejne spotkanie czarnych Panter na lodowisku w Czeskim Cieszynie przyniosło kibicom sporo emocji. Pierwsza tercja należała zdecydowanie dla nas, przeważaliśmy na lodzie, jednak to przeciwnik strzelił pierwszą bramkę. Na szczęście szybko odrobiliśmy stratę i było 1:1. W drugiej tercji mecz był  zdecydowanie bardziej wyrównany.  Hawirzowski zespół  po chwili gry znów wyszedł na prowadzenie, a nasi zwodnicy próbowali wyrównać . W rezultacie kolejnej bramki, hokeiści wyjechali w ostatniej części spotkania na lód ze stanem 2:2. Zaczęła się ostra, szybka i twarda gra o wygraną w tym meczu. Niestety, scenariusz trzeciej tercji był podobny do poprzednich, znów drużyna Torpedo wykorzystała błąd naszych obrońców i strzeliła bramkę. Mimo usilnych starań i ogromnego wsparcia kibiców Panterom nie udało się już wyrównać.