Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sylwia Polok najpiękniejszą góralką 2019

Darina Gociekova z Koszarzysk, Kinga Golik z Koniakowa, Dominika Kohut z Koniakowa, Natalia Legierska z Koniakowa, Justyna Matuszny z Jaworzynki, Jolanta Niedoba z Jabłonkowa, Karolina Nowak z Istebnej, Anna Onderek z Mostów k/ Jabłonkowa, Johanka Pazderova z Bukowca, Sylwia Polok z Istebnej, Aleksandra Waszut z Koniakowa - to dziewczyny, które w tym roku rywalizowały o tytuł tej najpiękniejszej. Jurorzy nie mieli łatwego zadania. Najpiękniejszą góralką 2019 roku została najmłodsza z uczestniczek 16-letnia Sylwia Polok. Zobacz relację z tego wydarzenia.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-07-16 07:45:21
czesil: Proszę poprawić pisownię nazw miejscowości: z Koszarzysk, z Jabłonkowa, z Mostów koło Jabłonkowa oraz z Bukowca. Tragedia, ażeby nie znać nazw miejscowości Śląska Cieszyńskiego i jeszcze je tak koślawić!!!
2019-07-16 20:09:49
koszor: Jak ktoś z Zaolzia to czyta, to się chyba za głowę łapie. Tam Polacy do dziś mieszkają i miejscowości te zawsze były polskie, więc trochę szacunku.
2019-07-17 06:14:21
Mach: No, tak redakcja ox koniecznie powinna znać historię regionu jeśli się chce o tym regionie pisać. Tam za komputerami redakcyjnymi siedzi młodzież z zaległościami edukacyjnymi w tym zakresie. Taki zapis miejscowości dziwi, zwłaszcza ,że po stronie zaolziańskiej pisze się je nie przypadkowo w dwóch językach.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: