Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ulicami Cieszyna przejdzie IV Chrześcijański Marszu dla Życia i Rodziny: zaproszenie

Ulicami Cieszyna dziś 15 maja przejdzie po raz czwarty Chrześcijański Marsz dla Życia i Rodziny. W tym roku hasłem marszu jest: Rodzina Szkołą Miłości.

Marsz rozpocznie się na płycie Rynku w Cieszynie o 13:30 wystąpieniami oraz tradycyjnym już polonezem, a potem wyruszy ok. 14:00 ulicami: Głęboką, Zamkową, Michejdy, Bobrecką, Górny Rynek. Po przemarszu odbędzie się na festyn rodzinny na dziedzińcu Sióstr Boromeuszek (ul. Górny Rynek).

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

10
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-05-15 17:43:57
cd minerwa: Dziekuje za zaproszenie ale nie skorzystam. Zeby miec szacunek dla rodziny, znajomych, obcych, zycia czy smierci, milosci nie potrzebuje marszow. A wrecz uwazam, ze taki marsz to przykrywka dla obludy i uspokojenia wyrzutow sumienia. Zajmijcie sie potrzebujacymi - oni czekaja na was a nie na wasze marsze...
2016-05-15 18:10:07
Cacy 3: Cieniutko jest ludzi na rynku w czasie występów. Niespełna 50 - 70 \"ludzisk\". Można było obserwować występy (cały ten cyrk) na kamerce ratuszowej.
2016-05-15 18:52:43
ciamajda: @cd minerwa, popieram w całości. Ten czas można poświęcić dla dzieci czy rodziny.
2016-05-15 19:55:49
erik: Głośna muzyka zespołu Grzybowski zagłuszała słowa śpiewającego .Nie czuło się atmosfery chrześcijańskiej.Kilka słuchaczy i wielki hałas.Szkoda było tych pieniędzy na ten zespół.
2016-05-15 22:24:27
marcin97: ciamajda,@cd minerwa-właśnie taka impreza była okazją aby poświęcić czas dla dzieci i rodzinie:) Można było skorzystać z wielu atrakcji, w tym zabaw i konkursów po marszu na terenie klasztoru sióstr Boromeuszek. Gdzie tutaj obłuda ?<br />Potrzebujący byli, są i będą a instytucje kościelne , w tym ludzie dobrej woli w dużej mierze je wspomagają .<br /><br />Może dla kogoś lepiej uczestniczyć w marszu KOD, przynajmniej dowiozą na miejsce i będzie okazja zarobić kilka groszy:)
2016-05-16 06:40:50
ciamajda: @marcin97. Właśnie od takich \&quot;imprez\&quot; chciałbym ochronić moje dzieci. Niech nie wiedzą co to fałsz czy obłuda. Są inne imprezy, dużo bardziej wartościowe. A zarobić parę groszy? Judaszowych srebrników? Mam dwie ręce. Potrafię nimi zarobić.
2016-05-16 07:32:42
mstudnicki: W tym roku nie byłem i żałuję. Jestem jak najbardziej za tego typu akcjami, gdyż rodzina jest wielką wartością samej rodziny i całego narodu. Narody, które pozwoliły sobie na powszechne niszczenie rodzin zaczynają odczuwać skutki swoich działań, a odczują je jeszcze bardziej. Tylko naród dbający o rodzinę ma przed sobą perspektywy na przyszłość.
2016-05-16 09:22:35
Cacy 3: Ciekaw jestem czemu OX nie zamieścił parę fotek z tej imprezy?...a zespół był do bani. Najbardziej słychać było perkusistę walącego w bębny.
2016-05-16 09:29:01
cd minerwa: Ciamajda - zgadzam sie z Toba :)<br /><br />@ marcin97<br />Skoro juz wymieniles KOD, choc artykul i nikt na forum wczesniej o nim nie wspomnial - piszesz, ze dowioza i zaplaca. To mam pytanie (tak z ciekawosci) - skad masz taka wiedze ? Czyzby cie dowiezli i zaplacili i masz wiadomosci z pierwszej reki. Czy te wiadomosci sa z ambony, gdzie ks. Malkowski ostrzegal , ze uczestnicy KOD popelniaja grzech smiertelny. <br />Chcesz byc wiarygodnym - podaj zrodlo. <br /><br />Obiektywnie patrzac wspolnota to rodzina, nie tylko rodzina chrzescijanska. W takim wydaniu to capstrzyk propagandowy zakonczony festynem rodzinnym.
2016-05-17 08:09:42
stacjer: Pół dnia spędziliśmy z dziećmi - zaczynając od marszu - na pikniku u Boromeuszek. To był wspaniały, rodzinny czas - najlepsza impreza na Podbeskidziu! Zapytajcie dzieci jak się bawiły - ja swoich od dawna tak szczęśliwych nie widziałem. Błogosławionego dnia wszystkim życzę!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: