Uroczyste otwarcie 66. Ogólnopolskiego Szkoleniowego Zlotu Przodowników Turystyki Kolarskiej PTT
31.05.2026 22:09
W niedzielę 31 maja w Ustroniu odbyło się uroczyste otwarcie 66. Ogólnopolskiego Szkoleniowego Zlotu Przodowników Turystyki Kolarskiej PTTK, które zgromadziło miłośników turystyki rowerowej z różnych regionów Polski. W uroczystości uczestniczyli przodownicy turystyki kolarskiej, działacze Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze oraz zaproszeni goście. Zlot stanowi okazję do wymiany doświadczeń, podnoszenia kwalifikacji oraz promocji aktywnego wypoczynku i turystyki rowerowej. Podczas oficjalnego otwarcia podkreślano znaczenie turystyki kolarskiej w poznawaniu walorów krajoznawczych kraju, integracji środowiska rowerowego oraz popularyzacji zdrowego stylu życia. Wydarzenie w Ustroń rozpoczęło kilka dni spotkań, szkoleń i wycieczek, które pozwolą uczestnikom lepiej poznać piękno Śląska Cieszyńskiego oraz Beskidów. foto MJ
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły:
33