Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Ustroń: Pomoc dla uchodźców z Ukrainy

Dzisiaj (28.02) w sali sesyjnej Urzędu Miasta w Ustroniu odbyła się narada połączonych sztabów kryzysowych na temat pomocy uchodźcom z Ukrainy. O czym dyskutowano, jakie decyzje podjęto, o zakwaterowaniu w najbliższym czasie 400 uchodźców na terenie Ustronia, a także innych formach wsparcia i problemach rozmawialiśmy z Burmistrzem Ustronia Przemysławem Korczem.
Miasto Ustroń uruchomiło specjalny adres mailowy ( pomocukrainie@ustron.pl ) dla tych którzy chcą pomóc obywatelom Ukrainy.  
 
Został on założony dla tych wszystkich z Państwa (osoby prywatne, firmy, stowarzyszenia, związki wyznaniowe, itd.), którzy chcą w jakikolwiek sposób pomóc obywatelom Ukrainy (zakwaterowanie, wyżywienie, odzież, środki czystości, higieny osobistej, wsparcie psychologiczne i inne). Proszę uprzejmie o pozostawianie swoich danych kontaktowych oraz rodzaju pomocy, którą chcą Państwo przekazać. Zapraszam do zgłaszania się wszystkich z Państwa, którzy mają możliwość pomocy – bo liczy się każda - informuje ustroński magistrat. 
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: