V Okręgowe Mistrzostwa Służby Więziennej odbyły się w Cieszynie
Uroczystego otwarcia turnieju dokonał dyrektor Zakładu Karnego w Cieszynie, płk Krzysztof Sojka, wraz ze specjalistami ds. ochronnych Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Katowicach.
W zawodach rywalizowało 16 trzyosobowych zespołów z jednostek penitencjarnych okręgu katowickiego. Funkcjonariusze zmierzyli się z testem wiedzy, udzielaniem pierwszej pomocy oraz konkurencjami praktycznymi z zakresu technik interwencyjnych i samoobrony.
Zwyciężył Zakład Karny w Wojkowicach, który obronił tytuł sprzed roku. Drugie miejsce zajął Areszt Śledczy w Gliwicach, trzecie Zakład Karny w Cieszynie, a czwarte Oddział Zewnętrzny w Zabrzu Zakładu Karnego w Bytomiu.
Turniej był okazją do sprawdzenia umiejętności oraz wymiany doświadczeń między funkcjonariuszami.
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
33