Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

V Piknik Spadochroniarski w Wiśle

Prezentacje uzbrojenia, wyposażenia i sprawności bojowej jednostek wojskowych, klas mundurowych, stowarzyszeń oraz grup rekonstrukcji historycznej. Spotkania z weteranami, różnego rodzaju pokazy w tym również multimedialne - te wszystkie atrakcje czekały na uczestników Pikniku Spadochroniarskiego, który odbył się w Wiśle Malince.

Na terenie skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince w miniony weekend zamiast skoczków narciarskich można było spotkać m.in. członków jednostek wojskowych takich jak GROM czy AGAT. Wisłę odwiedziły również klasy wojskowe, stowarzyszenia, grupy rekonstrukcyjne oraz weterani. Całe to wojskowo-militarne zamieszanie miało oczywiście związek z 5. już edycją Pikniku Spadochroniarskiego. W tym roku organizatorzy postawili szczególnie na tych najmłodszych uczestników imprezy.

Film nie działa/zacina się? Zobacz w serwisie YouTube>>>

 

MSZ


źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-06 20:06:12
kokoteczek: Zastanawiam sie dlaczego portal nie informuje wczesniej o takich imprezach tylko dopiero jak juz jest po fakcie???
2015-10-06 20:49:56
Mirek2801: Popieram!!!! Kogo to obchodzi po fakcie ? Moze gdybyscie wspominali wczesniej o takich czy innych spotkaniach imprezach byla by wieksza frekwencja a i radosc dla dzeci..
2015-10-06 21:00:52
mały31: No i tak własńie wygląda nasze wojsko, własnej d....y by nie obroniło a co dopiero gdzieś dotrzeć !!!<br />no i co taka impreza Was Obywatele interesuje dobrze że nie nagłośniono tego bo by była jeszcze większa hańba no nie?
2015-10-06 21:03:45
Przemysław Lose: Witam!<br />Ta informacja jak i setki innych cały czas jest i była na naszych łamach. Informowaniu o imprezach służy dział wkrotce.ox.pl (stosowne informacje znajdują się również na głównej stronie pod wiadomościami oraz w prawej szpalcie)<br />Informacja o pikniku http://wkrotce.ox.pl/wydarzenie,2015-10-03,21024,wisla-v-piknik-spadochroniarski.html
2015-10-07 10:06:16
pawel27: Na ox-ie film działa fatalnie, na You Tube nie działa wogóle, bo prywatny. Chyba dobrze się bawicie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: