Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Wideo: Rekolekcje z kawą w tle

22 lutego rozpoczęły się "Rekolekcje z kawą w tle" w Cafe Muzeum w Cieszynie. Ostatnie spotkanie będzie miało miejsce dzisiaj (24.02). Rekolekcje zakończą się Mszą św. w niedzielę. foto MJ
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-02-24 11:27:49
koszor: Ta wypowiedź, jak na księdza katolickiego, jest bardzo dwuznaczna, więc niepokoi mnie fakt, że ksiądz jest wykładowcą. "Nie lubię rozmawiać o Kościele? Nie lubię pisać o Kościele?" "Nie jest to nasz Kościół" Jak to nie jest nasz Kościół? To właśnie jest nasz Kościół, my jesteśmy tym Kościołem, a jego głową jest Jezus Chrystus. Nasza mowa ma być tak-tak, nie - nie. Strój także powinien odzwierciedlać godność kapłańską, zwłaszcza jeśli to są rekolekcje, chociaż ani miejsce odpowiednie to nie jest, ani żadnego skupienia tam nie ma. Trzymajcie się Boga, bo ta letniość jest od Szatana. Nie pozwalajcie i nie uczcie wiernych żyć w iluzji, że wszystko jest względne. Niech Was Bóg prowadzi!
2024-02-24 13:28:57
AntyklerForte+: Bracie koszor, tyś powinien rekolekcje odprawiać. Chcesz to cię wyświęcę na biskupa. Za co łaska. Z Panem Bogiem.
2024-02-24 13:29:35
AntyklerForte+: jakoś mi przeszła ochota na kawę...
2024-02-24 17:24:36
Ruben: Dużo jeszcze wody upłynie w Olzie...
2024-02-24 19:10:39
oxjas1: A tymczasem papez przyjal rezygnacje abp Dziegi, ktory tuszowal pedofilie w Kosciele. Jak pisze „rp” – „Kościół wciąż broni fasady, a za nią już tylko ruiny Ukrywanie prawdziwych powodów rezygnacji abp. Andrzeja Dzięgi i przemilczanie problemów z pedofilią przyniesie Kościołowi więcej strat aniżeli korzyści.” Glowa takiego Kosciola wedlug koszora jest Jezus Chrystus !? Ciekawe !
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: