Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Wideo: Wielkopostna Symfonia Nadziei

W 5 Niedzielę postu (17.03) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury Dom Narodowy w Cieszynie młodzież parafii pw. Św. M.Magdaleny oraz z Bursy Sióstr Boromeuszek zorganizowało "Wielkopostną Symfonię Nadziei" - montaż słowno-muzyczny, Tego wieczoru goście mogli posłuchać tradycyjnych pieśni pasyjnych, a także utwory związane z motywem nadziei. To wydarzenie, to niejako kontynuacja Symfonii Miłości wykonanej w kościele Św. Marii Magdaleny w okresie Bożego Narodzenia. cieszyliśmy się spotkaniem i wspólną pracą. Dlatego efekt końcowy jest dowodem działania Ducha Świętego... to On nas poprowadził-opowiada siostra Mariam Kozacka Dyrektor Bursy.
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-03-18 10:13:57
Artur_z_bažin: Czy ktoś może wie, ile pieniędzy z programów finansowanych przez UE dostały cieszyńskie kościoły i zgromadzenia zakonne? Ile te z powiatu? Na przykład ostatnio w gminie Dębowiec z 4 przyznanych dofinansowań na odnowę zabytków wszystkie poszły do kościołów, w tym dwa do Ogrodzonej. Tam, gdzie proboszcz na "drodze krzyżowej" płacze nad rolnikami bitymi przez policję Tuska. Żeby było jasne, to jeszcze kaczyści rozdzielali te pieniądze.
2024-03-18 10:17:18
Artur_z_bažin: Czy jest nadzieja na powrót do uczciwej normalności w relacjach państwa z kościołem, tego nawet taki prześwietny chór z siostrą Dyrektor nie wyśpiewa.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: