Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

[wideoflesz] Rozpoczęcie sezonu motocyklowego

W sobotę, 12 maja 2018 o godzinie 11 Bielscy Motocykliści zebrali się na płycie parkingu TESCO skąd o 12.00 wyruszyli do Parafii Dobrego Pasterza w Ustroniu Polanie. W kościele o 13:00 w Ustroniu odprawiono Mszę św. w intencji motocyklistów, a następnie rozpoczęły się konkursy, koncerty, pokazy min. stunterów Całej imprezie towarzyszyła zbiórka charytatywna, której suma ma zostać przekazana na zakup wózka elektrycznego dla Łukasza.
źródło: ox.pl
dodał: MJ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-05-13 12:19:20
bronek91: Gratuluję wspaniałej i udanej imprezy, pogoda jak widać dopisała i z pewnością nie odbywało się to bez opieki Istoty Wyższej. Życzę bezpieczeństwa na drogach, uprzejmości ze strony innych uczestników ruchu drogowego. Proponuję również omijać tereny leśne, no bo po co, przeca dla amatorów jazdy terenowej są specjalne tory.... <br /><br />Wspaniałe jest również tło z wizerunkiem budynku sakralnego. Z pewnością stanowić to będzie sól w oku dla wszelkiej maści pseudo-lewicowców a raczej lewaków, którzy działają w celu rzekomego wyzwalania ludzkości z okowów religii. Pomijam, iż powinni twierdzić, iż wyzwalają z wiary ale ok... Jak zwykle lewacka jaczejka działająca na łamach portalu ox, myśli iż ma rację, nawet RACJĘ POLSKIEJ LEWICY, no bo tak;)
2018-05-13 17:54:27
sciemal: Suuper, dawcy mile widziani, powinni podczas imprezy rozdawać ulotki i deklaracje z https://www.dawca.pl/klub-dawcy/deklaracja-dawcy , może któryś z kretynów na motorach chociaż jakieś życie uratuje!
2018-05-14 08:27:21
wyśmienity cwaniaczek: NOWE ULUBIONE WYCZYTANE SŁOWO bronisława :) \&quot;jaczejka\&quot; :) tfuu A NIECH DAWCY ORGANÓW rozpoczynają dostarczanie \&quot;części\&quot; na transplantologie ........
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: