Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Wideoflesz: Srebrny jubileusz Spadochroniarzy

W sobotę (01.07) w Goleszowie odbył się Piknik Spadochroniarzy. W tym roku XVIII Oddział Ziemi Cieszyńskiej Związku Polskich Spadochroniarzy świętuje 25-lecie powołania i działalności.

W tym roku XVIII Oddział Ziemi Cieszyńskiej Związku Polskich Spadochroniarzy świętuje 25-lecie powołania. Uroczystości połączone z piknikiem z okazji Dnia Spadochroniarza odbyły się w sobotę w Goleszowie Równi. Główne wystąpienia miały miejsce przed Izbą Spadochroniarzy. Oprócz okolicznościowych przemówień zaproszonych gości, wręczone zostały odznaczenia oraz pamiątkowe statuetki i dyplomy. W programie obchodów nie zabrakło licznych atrakcji, takich jak: pokazowy przelot samolotu, zawody strzeleckie, czy pokaz uzbrojenia i sprzętu wojskowego. O oprawę muzyczną zadbała orkiestra dęta OSP Pogwizdów oraz zespół muzyczny Silesian Tyrol-Band. Na zakończenie spotkania, pod czaszami spadochronów, odbył sie piknik spadochroniarski. 

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MJ,MSZ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-07-04 10:59:35
as355: Akrobacje były super , że tesz taki samolocik obroty w powietrzu potrafił zrobić ,,no a na parolotniach też fachowcy się popisali . Jednym słowem było super ,a spotkanie z kolegami ,wspomnienia , poczęstunek ,i wnuczek musiał mnie odwieść do domu z nadmiaru wrażeń Za <br /> .przygotowanie takich atrakcji należą się organizatorom szczere uznania .Oby za rok było tak samo .
2017-07-04 16:49:27
ciamajda: as355@ wstyd!! Mam nadzieję że za rok poprawisz ortografię.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: