Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

(Wideoflesz) Święcenia diakonów Diecezji Bielsko-Żywieckiej

W sobotę (27.05) w Katedrze pw. św. Mikołaja w Bielsku-Białej święcenia prezbiteratu przyjęło 6 diakonów z diecezji Diecezji Bielsko-Żywieckiej w tym 3 z Powiatu Cieszyńskiego. Neoprezbiterzy jutro w niedzielę tj 28 maja odprawią pierwszą mszę prymicyjną w swoich parafiach.
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-28 07:51:58
AntyklerForte+: wystarczy choćby raz przeczytać ewangelie by widząc te obrazki - kapiące złotem cyrkowe przyodziewki, dęte bufonadą celebracje w wypasionym i pozłacanym wnętrzu kościoła - od razu zrozumieć, że pierwsze z drugim nie ma nic wspólnego - no może tylko tyle, że cała ta jarmarczna szopka to ewangelii dokładne zaprzeczenie
2023-05-28 09:27:46
oxjas1: Tajemnica poliszynela jest, ze seminaria zawsze byly ochronkami dla wiekszosci kryptogejow, dewiantow i niedookreslonych seksualnie frustratow, ktorzy w swojej miescinie czy wiosce mieliby przechlapane w przypadku zdemaskowania. A tak moga paluszkiem pogrozic plebsowi, pierscienie podawac do pocalowania i o moralnosci prawic kazania.
2023-05-28 09:54:15
one: Zawsze warto zacząć od siebie i np. przestać na forum udawać babę bo to nie jest normalne jak na emeryta :)
2023-05-28 12:38:55
oxjas1: Stanislaw P. skrzywdzil ponad 90 chlopcow. Pedofil od lat przebywa w domu ksiezy emerytow pod opieka siostrzyczek a powinien w wiezieniu. Zawsze warto byc uczciwym a nie udawac moralnosci katolickiej.
2023-05-29 10:55:54
oxjas1: W katolickiej Polsce jest przyzwolenie przez wiernych katolikow na przemoc seksualna.“ Dyrektorka podkarpackiej szkoły zgłosiła kurii, że dzieci ( dziewczynki w wieku dojrzewania) skarżą się na niewłaściwy dotyk ze strony księdza, który uczył religii. Mieszkańcy wsi chcieli wywieźć kobietę na taczkach i skakali po jej aucie. Twierdzili, że przesadza, bo przecież "księża zawsze macali sadzali sobie dzieci na kolana. Żeby pani wiedziała, co się kiedyś działo". Dyrektorka odeszla ze stanowiska, a ksiadz nadal odprawia msze w parafii.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: